Największa sieć drogerii w Polsce po raz kolejny zaskoczyła klientów akcją promocyjną, w którą trudno uwierzyć. Tym razem na tapet zostały wzięte luksusowe perfumy marki Armani. Ich cena została znacznie obniżona – rabat wynosi bowiem blisko 100 złotych.

Akcja promocyjna w Rossmannie

Rabat dotyczy popularnej męskiej wody toaletowej Giorgio Armani Black Carat, za która na co dzień należy zapłacić 289,99 złotych. Rossmann zdecydował jednak o obniżce ceny do… 199,99 złotych, to jest o całe 90 złotych.

Black Carat reklamowany jest jako synonim współczesnego luksusu. We flakonie zamknięto między innymi mocne drzewne aromaty, nadające perfumom niepowtarzalnego charakteru. Towarzyszą im także między innym nuty cytryna, drzewa cedrowego i bergamotki.

Warto wspomnieć, że promocja nie ogranicza się tylko i wyłącznie do jednego rodzaju perfum. Sieć obniżyła w tym tygodniu ceny dziesiątek z nich, zarówno damskich, jak i męskich, dodatkowo zaś – z różnych półek cenowych.

Jak wszystkie podobne akcje i ta nie potrwa w nieskończoność. Zakończy się ostatniego dnia października lub też w momencie wyczerpania zapasów. Zainteresowani obniżkami klienci powinni się więc spieszyć.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

perfumy Rossmann
fot. Rossmann

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pogoda na niedzielę. Nie będzie warunków na długie spacery
    2. Szczere wyznanie prowadzącego „Kanapowców”. Ujawnił, że wraz z ukochaną stracili dziecko
    3. Nie żyje 19-latka. Zginęła w wypadku

Redaktor