Dopiero co „Pytanie na śniadanie” zamieniło studio na plener, a już dotarła do nas zaskakująca informacja. Widzowie przez jakiś czas nie zobaczą na ekranie jednej z gospodyń. Prowadząca segment „Czerwony dywan” Aleksandra Grysz zapowiedziała przerwę. Wiemy, kiedy wróci.

Choć Aleksandra Grysz związana jest z TVP już od 2019 roku, dopiero niedawno została oficjalnie zapowiedziana, jako nowa gospodyni programu „Pytanie na śniadanie”. Widzowie byli zaskoczeni, kiedy wiosną tego roku pojawiła się u boku Tomasza Kammela, zastępując nieobecną wówczas Izabellę Krzan.

Jednak już wcześniej mogliśmy ją poznać, jako współprowadzącą segmentu „Czerwony dywan”, poświęconemu światu show-biznesu. 26-latka od lat stanowiła jego część, m.in. jako Bursztynowa Miss Polski 2014 oraz Miss Earth Poland.

„Pytanie na śniadanie”: Prowadząca znika z ekranu

Wiosna to szczególny czas, zwłaszcza w studio „Pytania na śniadanie”, które teraz nareszcie mogło przenieść się w niezwykle urokliwy plener. Już od kilku dni gospodarze zapraszają swoich gości na kanapy pod wiatą, a na świeże powietrze przeniósł się także „Czerwony dywan, a nawet kącik kulinarny.

Aleksandra Grysz, która coraz śmielej rozwija swoją karierę w śniadaniówce, dawała do zrozumienia, że zmiana wprawiła ją w zachwyt. Mimo to nie miała wiele czasu, by nacieszyć się nowym miejscem pracy. Na Instagramie zawitała zaskakująca informacja. Prowadząca oznajmiła, że znika z ekranu.

Modelka nie przechwala się zbytnio swoją prywatnością w mediach, więc powody nie są znane. Wszystkich fanów pragniemy jednak uspokoić — nieobecność potrwa tylko kilka dni i już na początku czerwca znów zobaczymy piękną gospodynię.

– „Pytanie na śniadanie” w plenerze ruszyło pełną parą. Przede mną co prawda kilka dni przerwy od telewizji, ale widzimy się już na początku czerwca – czytamy w zamieszczonym wpisie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl