17. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” budzi naprawdę żywe emocje wśród fanów. Widzowie co tydzień z niecierpliwością oczekują na występy swoich faworytów. Teraz prowadzący show Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski zapytali internautów o to, czego oczekują od kolejnych odcinków. Niektóre komentarze mogą naprawdę zaskoczyć.

Na oficjalnym profilu programu na Instagramie znalazł się post, w którym prowadzący zapytali fanów show o ich życzenia dotyczące kolejnych odcinków „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W komentarzach nie brakuje nieoczekiwanych próśb. Jedna z nich dotyczy samych gospodarzy.

Prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zadali widzom ważne pytanie

Za nami już kilka odcinków show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, które dostarczyły widzom mnóstwo wrażeń i emocji. Podczas ostatniego z nich uwagę widzów zwrócił występ Kasi Wilk, która zaprezentowała się na scenie z kultowym przebojem dzieciństwa „Old MacDonald Had A Farm” i wcieliła się w postać amerykańskiej wokalistki Elli Fitzgerald.

Finalnie jednak wielkim wygranym okazał się Robert Szpręgiel, który perfekcyjnie odegrał rolę Iggy’ego Popa. Po tej dawce emocji prowadzący show Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski zapytali fanów o to, czego oczekują od kolejnych odcinków show. Gospodarze „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dodali post na oficjalny profil programu na Instagramie, w którym zapytali internautów o ich życzenia dotyczące zbliżających się występów.

-Nasi prowadzący mają do Was pytanko. Jak Wam się podoba 17. Edycja #TTBZ? Jesteście zadowoleni z dotychczasowych występów oraz wylosowanych artystów?  Dajcie nam znać w komentarzu. Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna! – czytamy na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Internauci zdradzili, czego oczekują od prowadzących

W komentarzach nie brak szczerych opinii na temat trwającej właśnie edycji rozrywkowego show Polsatu. Internauci zgodnie przyznają, że 17. wydanie programu cechuje bardzo wysoki i wyrównany poziom, a prezentujący się na scenie artyści radzą sobie doskonale.

„Ta edycja jest mocna! Bardzo trzymam za wszystkich kciuki, mam nadzieje, że uda wylosować się kilku moich ulubionych wykonawców”

„Super występy, jurorzy, prowadzący”

„Brawo dla wszystkich. Wspaniałe występy” – czytamy komentarze fanów show.

Jednocześnie wśród wpisów internautów pojawiła się bardzo ciekawa prośba w kierunku prowadzących. Jedna z fanek napisała, że bardzo chętnie usłyszałaby występ samych prowadzących.

„Ja bym chciała, żeby prowadzący coś zaśpiewali” – napisała internautka pod zdjęciem prowadzących programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Jak wiemy, gospodarze show znani są z tego, że już kilkukrotnie zaprezentowali się na scenie. Możliwe, że tym razem spełnią życzenie fanki i znów wystąpią razem w programie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Twoja twarz brzmi znajomo”. W najnowszym odcinku zadebiutuje nowy juror. Kogo zastąpi?
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.