Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przecieramy oczy. Czy to jest Magdalena Narożna?! "Czuję się, jakbym na nowo się narodziła"
Michał Fitz
Michał Fitz 07.06.2023 21:14

Przecieramy oczy. Czy to jest Magdalena Narożna?! "Czuję się, jakbym na nowo się narodziła"

Magda Narożna
fot. KAPiF

Magda Narożna kilka miesięcy temu zaliczyła imponującą przemianę, dzięki której zrzuciła parę kilogramów. Na tej metamorfozie jednak nie poprzestała, bo teraz postanowiła zmienić także swoją fryzurę. W takiej odsłonie wygląda zupełnie inaczej, ale wcale nie gorzej.

Potwierdzają to także komentarze zachwyconych fanów. Ci wprost nie mogli nachwalić się nowego wyglądu Magdy.

Magda Narożna była u fryzjera

Wokalistka zespołu “Piękni i młodzi” na przestrzeni całej swojej kariery prezentowała się w różnych fryzurach. Najlepiej kojarzona może być z charakterystycznego irokeza, ale nosiła się także w typowo dziewczęcych, długich włosach z przedziałkiem pośrodku.

Teraz co prawda nie ścięła ich przesadnie, ale zmieniła ich uczesanie. Jak widać na załączonym przez nią zdjęciu, sprawiła sobie fryzurę z prostą grzywką, która kończy się na jej brwiach. Bez zmian pozostał za to kolor. Jest wierna swojemu naturalnemu odcieniu blond.

Tragiczna śmierć pary, znaleziono ich w mieszkaniu. Cała Polska w szoku po mrożących doniesieniach

Magda Narożna zachwycona metamorfozą

Trzeba to powiedzieć wprost - nie każdej kobiecie prosta grzywka wychodzi na dobre. Patrząc teraz w lustro, Magda nie może tak jednak powiedzieć. Prezentuje się kapitalnie i tak też się czuje. W opisie podkreśliła, jak dobrze wpłynęła na nią ta zmiana.

- Czuję się, jakbym na nowo się narodziła! Jesteście Wielkie — podkreśliła, chwaląc jednocześnie swoje fryzjerki.

Fani komplementują Narożną

Nie tylko sama Magda uważa, że metamorfoza wyszła jej na dobre. Większość komentujących fanów wprost nie może się jej nachwalić. Wielu zwraca jednak uwagę na to, że to jej szeroki i szczery uśmiech, a nie sylwetka czy fryzura, sprawia, że jest piękną kobietą.

- Świetna zmiana — stwierdza jedna z użytkowniczek.

- Cudownie Pani wygląda, piękne włosy i uśmiech dodaje kolejna.

- Coraz piękniejsza — czytamy w następnym, pochlebnym komentarzu.

Zobacz post: