Jak wiadomo, „Królowa życia” nie przejmuje się tym, co pomyślą o niej inni. Nie przebiera w środkach i urządza swoje życie tak, jak lubi — z pełnym rozmachem. Nie inaczej jest z jej domem. Tak mieszka Dagmara Kaźmierska — wnętrza robią piorunujące wrażenie.

Mimo iż „Królowe życia” zniknęły już z anteny, Dagmara Kaźmierska kuje żelazo, póki gorące i na fali olbrzymiej popularności rozkręca własne biznesy i promuje własne marki, dzięki czemu może otaczać się innymi — ukochanymi przez nią Gucci czy Louis Vuitton.

Każdy, kto oglądał popularny program na TTV wie, że gwiazda po prostu uwielbia rozmach, złoto i fuzję rozmaitych stylów. Nie dziwi więc, że także wnętrza jej domu mogą sprawić, że niektórym opadną szczęki.

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska. Królowa nie przebiera w środkach

Oglądając „Królowe życia” trudno było nie zwrócić uwagi na to, że mieszkanie Dagmary Kaźmierskiej w Kłodzku to prawdziwa galeria różnych stylów, a wspólnym mianownikiem jest złoto. Królewskie barwy dominują wszędzie — niemal każde krzesło w domu przypomina tron, misternie zdobione ramy wszechobecnych obrazów i luster przywodzą na myśl Wersal, Jacek zamontował w kuchni lśniący kran, a w toalecie zawitała… deska klozetowa z logiem Versache.

Wyświetl ten post na Instagramie

Każdy blat, czy inna płaska powierzchnia zastawiona jest różnego rodzaju dekoracjami, maskotkami — od białych i brązowych kredensów i komódek, aż po… ekstrawagancką, różową lodówkę przywodzącą na myśl lata 80.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

W innych pomieszczeniach z kolei dominują nieco chłodniejsze barwy — biel i srebro, szare sofy i czarne fotele, futrzane kapy, zaś na balkonie — stonowane dodatki, wiklina i szklany blat. To właśnie tam Dagmara Kaźmierska może się zrelaksować. Trzeba przyznać, że w porównaniu do reszty mieszkania, te pomieszczenia reprezentują pewien „minimalizm”, a mimo to nie brakuje w nich drobnych bibelotów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ewa Szykulska w żałobie po śmierci męża. Opublikowała wzruszające pożegnanie
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Źródło: Plotek

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl