Roksana Węgiel już od kilku lat jest obecna w polskim show-biznesie i bardzo dobrze sobie w nim radzi. W związku z tym sporo osób zdążyło wręcz zapomnieć, ile ona tak naprawdę ma lat.

W końcu wciąż jest jeszcze dzieckiem, ale od dzisiaj już nieco starszym. Wokalistka kończy bowiem 17 lat. Bez wątpienia ma co świętować, bo w swoim krótki życiu sporo już osiągnęła.

Roksana Węgiel świętuje 17. urodziny

To dobry moment, by przypomnieć, jak rozwijała się kariera rozśpiewanej nastolatki, która przecież szturmem weszła do branży. Większą popularność zyskała już jako 13-latka, gdy w 2018 roku wygrała pierwszą edycję programu The Voice Kids.

Jeszcze w tym samym roku pojechała na Eurowizję Junior i wykonując swój hit pod tytułem Anyone I want to be, zwyciężyła ten konkurs. Wtedy było już wiadomo, że wielka kariera stoi przed nią otworem.

Zaledwie rok później wydawała swój debiutancki album, który zatytułowała po prostu swoim imieniem i nazwiskiem. Materiał okazał się wielkim, sprzedażowym hitem, dzięki czemu osiągnął status platynowej płyty. Mało który artysta może pochwalić się takim wyróżnieniem przy okazji swojego debiutanckiego krążka.

Później angażowała się także w inne działania w zakresie show-biznesu. Od 2021 roku jest prowadzącą programu You Can Dance – Nowa generacja. Użyczyła także głosy Loonie Croft w filmie Morbius, który niedługo będzie miał premierę.

Zobacz post:

Źródło: plejada.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niespodziewana, rewelacyjna okazja w Pepco. Polki pobiegną do sklepów po hitowy produkt
  2. Artur Barciś i jego żona mieszkają w malowniczym miejscu. Zdumiewające, kto jest ich sąsiadem

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl