Na scenie „Super Hit Festiwalu” w Sopocie już pojawiła się cała plejada gwiazd. Był też występ, który dosłownie łączył pokolenia artystów, bo wspólnie zaśpiewały Viki Gabor i Kayah. Choć koncert wyszedł dobrze, w kontekście młodej wokalistki i tak pojawiła się krytyka.

Niestety, piosenkarka co chwile musi mierzyć się z niewybrednymi komentarzami na jej temat. Zwykle wypominany jest jej wiek.

Viki Gabor skrytykowana po koncercie w Sopocie

Biorąc pod uwagę medialny charakter „Super Hit Festiwalu” nie można dziwić się, że artyści wychodzą na scenę w zniewalających, często dosyć ekstrawaganckich kreacjach. Nic więc zaskakującego w tym, że wystroiła się również Viki Gabor, która miała na sobie damski garnitur w kolorze pudrowego różu i dosyć mocny makijaż. Dopatrzono się u niej także przedłużanych paznokci. Śmiało można powiedzieć, że jak na 14-letnią dziewczynę wyglądała naprawdę kobieco i właśnie to nie spodobało się niektórym widzom. Szczególnie kąśliwy był jeden komentarz.

– Masakra, usta ma jak wydmuszki, a paznokcie takie, że w polu można nimi orać stwierdziła jedna z internautek.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, gdy ten temat jest poruszany w sieci. W zasadzie przy okazji każdej, nowej aktywności wokalistki, niezależnie od tego czy mówimy o koncercie, czy nowym klipie, pojawiają się negatywne komentarze dotyczące jej prezencji. Zawsze chodzi w nich o to, że Viki Gabor nie wygląda na swój wiek, a jak dorosła kobieta. Internauci twierdzą, że dzieje jej się przez to krzywda, która niekorzystnie wpłynie na jej rozwój.

Choć oceniając sam wygląd, trudno takim głosom nie przyznać racji, wydaje się, że wnioski twierdzące o negatywnych tego skutkach mogą być zbyt daleko idące. W końcu Viki w rozmowach z mediami wciąż jawi się jako młoda dziewczyna, która po prostu cieszy się, że spełnia marzenia o karierze muzycznej już w takim wieku. Można sądzić, że jej rodzice trzymają odpowiednią pieczę nad tym, by nie poprzewracało jej się w głowie przez show-biznes.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl