Kasia Cichopek podzieliła się krótkim nagraniem zza kulis dzisiejszego odcinka programu „Pytanie na śniadanie”. Na plan śniadaniówki zawitał dziś gość specjalny. Jest to bliski przyjaciel Macieja Kurzajewskiego.

Nie da się ukryć, że od czasu ogłoszenia swojego związku Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski cieszą się ogromną popularnością, a fani nieustannie liczą na to, że zobaczą, choć odrobinę prywaty na planie prowadzonego przez nich show TVP.

Wygląda na to, że ich marzenie zostało choć trochę spełnione, bo dzisiaj w produkcji Telewizji Polskiej mieliśmy szansę powitać specjalnego gościa. Bliskiego przyjaciela dziennikarza przedstawiła nam jego partnerka.

Niespodziewany gość w dzisiejszym odcinku programu „Pytanie na śniadanie”

Właśnie trwa świąteczny odcinek kultowego show TVP. Z okazji przypadającego dziś święta niepodległości produkcja śniadaniówki ugościła zaproszonych do studia ekspertów rogalami świętomarcińskimi, a także przygotowała nieco inną niespodziankę.

Prowadzącym piątkowe wydanie „Pytanie na śniadanie” przez cały czas towarzyszy bliski przyjaciel Macieja Kurzajewskiego, który jest doskonale znany również jego partnerce. Kasia Cichopek kilka chwil przed rozpoczęciem nagrywania przedstawiała go już na swoim profilu na Instagramie.

„Pytanie na śniadanie”: Przyjaciel Macieja Kurzajewskiego towarzyszy prowadzącym

Chodzi oczywiście o ukochanego psa dziennikarza – owczarka niemieckiego o imieniu Bono. Zwierzak przez cały czas nie odstępuje swojego właściciela na krok i potulnie leży u jego nóg, gdy ten, wraz z towarzyszącą mu Katarzyną Cichopek, rozmawia zaproszonymi do programu gośćmi.

Zdjęcie, na którym widzimy prezenterów pozujących u boku dostojnego psa, znalazło się również na profilu programu „Pytanie na śniadanie” na Instagramie. Wiele osób zastanawia się, czy obecność pupila wyniknęła z sytuacji losowych, czy jest to kolejna próba TVP na wzbudzenie zainteresowania telewidzów.

Zwłaszcza że odcinki z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem fanów. Przypomnijmy, że ich pierwsze wspólne wydanie, w którym zadebiutowali jako para, pobiło rekord oglądalności porannego show.

Zobacz post:

Zobacz zdjęcia:

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie
fot. Instagram/katarzynacichopek
Pytanie na śniadanie
fot. Instagram/katarzynacichopek
Pytanie na śniadanie
fot. Instagram/katarzynacichopek

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.