Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przed chwilą ogłoszono, co z występem Rafała Brzozowskiego na Eurowizji
Marta Kulik
Marta Kulik 19.05.2021 11:49

Przed chwilą ogłoszono, co z występem Rafała Brzozowskiego na Eurowizji

Rafał Brzozowski
fot. Beata Zawadzka/East News

Radio ZET właśnie przekazało bardzo dobrą wiadomość. Rafał Brzozowski wystąpi na Eurowizji! Polska ekipa otrzymała negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa – czytamy na radiozet.pl.

Nasi reprezentanci już dziś wystąpią podczas próby drugiego półfinału Eurowizji 2021. Pierwsza próba kostiumowa zaplanowana jest na godzinę 15. Sześć godzin później zacznie się tzw. próba jurorska, podczas której jury oceni uczestników.

Rafał Brzozowski wystąpi na Eurowizji

W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 15 maja wszyscy członkowie polskiej delegacji zostali poddani testom PCR, zgodnie z protokołem BHP Eurowizji 2021. Mamy przyjemność poinformować, że wszystkie te testy PCR wyszły negatywnie. Na wszelki wypadek polska delegacja pozostanie w kwarantannie do czasu ponownego przetestowania, które odbędzie się przed próbami generalnymi drugiego półfinału w środę – ogłaszała niedawno Europejska Unia Nadawców.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

I po testach. Trzymajcie teraz kciuki, bo musimy czekać do jutra niestety na wyniki PCR – mówił wczoraj Brzozowski, dodając, że wszyscy czują się dobrze.

Polska delegacja przebywała na izolacji od soboty. Występ piosenkarza zaplanowany jest na czwartek na godzinę 21.30. Z 17 artystów tylko najlepsza dziesiątka awansuje do finału.

Więcej za chwilę.

rafał brzozowski

Wczoraj piosenkarzowi wykonano test.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: radiozet.pl