Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ”Dzień dobry TVN”: Czym podróżuje Rafał Brzozowski?
Marta Kulik
Marta Kulik 06.09.2021 11:59

”Dzień dobry TVN”: Czym podróżuje Rafał Brzozowski?

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu ,,Pytanie na śniadanie”

Poniedziałkowe wydanie Pytania na śniadanie prowadzone jest przez Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę. Gdy nadszedł czas na wieści z ”czerwonego dywanu” padły niesłychane wieści na temat gwiazdora TVP, Rafała Brzozowskiego.

Prezenterka Marta Surnik kolejny raz zasiadła na kanapie śniadaniówki TVP, by opowiedzieć o rewelacjach z życia gwiazd. Podczas rozmowy nie mogła nie wspomnieć o najgorętszym wydarzeniu weekendu, czyli festiwalu w Opolu.

Pytanie na śniadanie: Jak Brzozowski dotarł do Opola?

Dziennikarka zapytała Tomaszewską i Sikorę o to, z jakiego środka transportu skorzystali, by wrócić do Warszawy. Padły odpowiedzi, które nikogo nie dziwią: samochodem i pociągiem. W tym momencie Surnik zrzuciła prawdziwą bombę.

Okazuje się, że Rafał Brzozowski podróżował helikopterem, ale co najważniejsze… sam chwycił za stery! Gwiazdor ma licencję pilota.

To jednak nie koniec sensacyjnych wiadomości. Piosenkarz zamierza rozwijać swoją pasję i stara się o uprawnienia do wykonywania podniebnych akrobacji! W jednym z wywiadów wyznał także, że planuje zostać sternikiem morskim i otworzyć przewód kapitański.

Imponujące?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Wczoraj ślub córki, a dziś Iza Małysz ogłosiła radosną nowinę, gratulacjom nie ma końca