Przedawkowanie najprawdopodobniej doprowadziło do śmierci uczestnika znanego programu. Mężczyzna odszedł w wieku 29 lat, niedługo później, jak został przyjęty do szpitala z tego właśnie powodu. Ostatecznie, wszystko miało się jeszcze ułożyć. Niestety, tak się nie stało. Młody uczestnik programu zmarł 22 stycznia. 

Narkotyki niszczą ludzkie życia, to znany nam wszystkim fakt. Każdego dnia z ich powodu cierpią i umierają tysiące ludzi. Niewiele jednak możemy zrobić, dopóki osoba uzależniona sama nie poprosi o pomoc. Niestety, bardzo często to się dzieje, dopóki nie jest już za późno. Tak właśnie było w tym przypadku. Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej przedawkowanie.

Nie żyje Tyler Gwozdz

Uczestnik programu Becherolette. Mężczyzna miał polskie korzenie i starał się o zdobycie serca Hanny Brown. Prawie dziesięć dni przed śmiercią wylądował w szpitalu, gdzie trafił, przetransportowany na OIOM przez policję, która została poinformowana, że to prawdopodobnie przedawkowanie narkotyków. 

Tak mężczyzna przebywał tydzień i chociaż na początku jego stan był bardzo zły, to ostatecznie został wypuszczony do domu. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach dokładnie doszło do jego śmierci, czy było to przypadkowe przedawkowanie, czy targnął się na swoje życie. Po raz kolejny wezwana została do niego karetka, dzwoniąca poinformowała ich, że to najprawdopodobniej heroina. Próbowała udzielić mu pomocy, ale zmarł.

Kim był Tyler Gwozdz?

Tyler Gwozdz był uczestnikiem 15. edycji amerykańskiego reality-show pod tytułem Bachelorette, spin-offu programu Bachelor. Mężczyzna starał się w nim o serce Hanny Brown. Z programu zniknął dość nagle i bez wyjaśnienia, w 3. tygodniu odesłany do domu. 

Mężczyzna był kierownikiem sprzedaży, przedsiębiorcą, ale miał zupełnie inne marzenia. Chciał zostać psychologiem. Niestety, nie udało się zrealizować planów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

przedawkowanie
instagram.com/tygwozdz

Zmarł w wieku 29 lat.

przedawkowanie
instagram.com/tygwozdz

Przyczyna śmierci to najprawdopodobniej przedawkowanie. 

przedawkowanie
instagram.com/tygwozdz

Miał polskie korzenie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Kosmetyczka oszpeciła jej twarz. Lekarze nie mogli dojść, co zrobiono klientce w salonie
  3. Horoskop indiański zdradza najsilniejsze cechy. Które zwierzę jest twoim duchowym opiekunem?
  4. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

źródła: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułWdowa po Andrzej Łapickim nie miała lekko. Była 60 lat młodsza od aktora
Następny artykułGwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego