Przedszkolanka z Łodzi rzuciła 3-latkiem. Na krótkim nagraniu krążącym po Internecie widać jak kobieta traktuje maleńkie dziecko. W rozmowie z Dziennikiem Łódzkim rodzice poinformowali, że nagle ich syn z niechęcią wychodził do przedszkola i zaczął moczyć się w łóżku. Właśnie dlatego za pomocą ukrytej kamery ojciec postanowił sprawdzić, co dzieje się w placówce.

Historia z Łodzi mrozi krew w żyłach nie tylko ze względu na zachowanie opiekunki, ale też z powodu rekacji innych dorosłych. Dziecko nie mogło liczyć na niczyją pomoc, kiedy przedszkolanka zachowywała się wobec niego skandalicznie. Sprawę musieli nagłośnić rodzice.

Łódź: przedszkolanka rzuciła dzieckiem

Ojciec chłopca postanowił na własną rękę dowiedzieć się, co dzieje się w przedszkolu. Podejrzewał, że to z powodu problemów w tym miejcu jego syn jest poddenerwowany w domu. Kiedy rodzice odprowadzili 3-latka na zajęcia, mężczyzna ukrył się za ścianą i wyjął telefon. Nagrywanie musiał przerwać już po 30 sekundach.

przedszkolanka
fot. screen Facebook @Damian Zynger

Na filmie widać, jak opiekunka sadza dziecko na krześle, ale chłopiec wstaje i odchodzi. To wystarczyło, aby straciła cierpliwość. Siedząca obok inna opiekunka… nie reaguje. Wideo urywa się w momencie, kiedy kobieta rzuca maluchem. Wtedy jego tata musiał interweniować.

Dyrektorka próbowała zatuszować sprawę?

Pod nagraniem matka chłopca napisała, że dyrektorka ani nagrane pracownice nie widzą nic złego w takim zachowaniu. Kobieta miała powiedzieć, że nie widzi żadnych przeciwwskazań, aby dziecko nadal uczęszczało do przedszkola. Nie podjęła też żadnych kroków prawnych. Dopiero dzięki opublikowanemu przez rodziców wieo, sprawa została nagłośniona.

-Wiceprezydent Łodzi Małgorzata Moskwa-Wodnicka skierowała w poniedziałek pismo do wszystkich placówek edukacyjnych, w którym zobowiązuje ich dyrekcje, by o wszystkich sytuacjach kryzysowych natychmiast informować Wydział Edukacji. Niestety, dyrektorka Przedszkola nr 22 zbyt długo zwlekała z taką interwencją. To jeden z powodów ukarania jej naganą – powiedziała Monika Pawlak z biura prasowego łódzkiego magistratu, czytamy na fakty.interia.pl.

Pracownica, która rzuciła dzieckiem pracowała tam od kilkunastu lat. Została zwolniona w trybie natychmiastowym. Jej koleżanka, która nie zareagowała, stanie przed komisją dyscyplinarną. Nagranie trafiło też w ręce policji.

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suszone owoce ze szkodliwym konserwantem. Przed zjedzeniem zastanów się dwa razy
  2. Beata Tyszkiewicz o małżeństwie: ”Mężowi nie zawsze o wszystkim trzeba mówić. Nie jest naszą przyjaciółką, ale partnerem”
  3. Tampon, który mógł ją zabić. Nosiła go 9 dni, wylądowała w szpitalu
  4. Dłonie zdradzają wiele na temat osobowości. Twoje linie papilarne układają się w specyficzny sposób? Sprawdź, co cię czeka
  5. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP
Poprzedni artykułBeata Tyszkiewicz o małżeństwie: ”Mężowi nie zawsze o wszystkim trzeba mówić. Nie jest naszą przyjaciółką, ale partnerem”
Następny artykułKorektor czy podkład – co nakładać jako pierwsze? Odpowiedź jest prosta
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.