Przedszkole w jednym z polskich miast właśnie poinformowało o zawieszeniu zajęć. Nagłą decyzję, spowodowaną potwierdzeniem obecności koronawirusa u pracownika obsługi, w trybie natychmiastowym podjęła również kolejna placówka, a od poniedziałku 19 października dzieci zostaną w domach. Wydano oficjalne komunikaty.

W sobotę 17 października Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 9622 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, epidemia dotarła do placówek oświatowych, a kolejne przedszkola w jednym z polskich miast zdecydowało się na pilne zamknięcie.

Koronawirus w Polsce. Przedszkole podjęło decyzję o zamknięciu

Od poniedziałku 19 października zamknięte zostanie kolejne przedszkole. Na stronie oświatowej placówki z Lublina pojawił się pilny komunikat skierowany do rodziców. 

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, w związku z którą zdrowie uczniów może być zagrożone, na podstawie pozytywnej opinii  PPIS w LUBLINIE z dnia 17.10.2020 oraz za zgodą organu prowadzącego zawiesza zajęcia w Przedszkolu nr 13 na okres od dnia 19.10.2020 do dnia 22.10.2020 – przekazała Violetta Kowalik, dyrektor Przedszkola nr 13 w Lublinie. 

Decyzję o przejściu na nauczanie zdalne podjęło również kolejne przedszkole z Lublina, w którym potwierdzono zakażenia koronawirusa u pracownika placówki. 

  1. Nie żyje aktor znany z ”Ojca Mateusza”, ”Lokatorów”, ”Krzyżaków” i wielu innych. Odszedł dziś rano
  2. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało
  3. ”Przetestowani będą wszyscy mieszkańcy kraju”. Sąsiedzkie państwo rozpoczyna akcję na wielką skalę

Przedszkole z Lublina przechodzi na zdalne nauczanie

Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Nr 35 w Lublinie zostali poinformowaniu o zawieszeniu zajęć. Mali uczniowie zostaną w domach od 19 do 22 października.

W związku z zaistnieniem w naszym przedszkolu sytuacji pojawienia się zagrożenia epidemiologicznego (potwierdzona obecność koronawirusa u pracownika obsługi) w oparciu o pozytywną opinię wydaną przez Państwową Powiatową Inspekcję Sanitarną w Lublinie oraz zgodę organu prowadzącego na zawieszenie zajęć – przekazała dyrektor placówki, Renata Cioch. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

przedszkole
Fot. ROBERT ZALEWSKI / SE / EAST NEWS

Przedszkole Nr 13 w Lublinie oraz Przedszkole Nr 35 w Lublinie od 19 października przechodzą na tryb nauczania zdalnego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat rozegrał się w parku. Łzy same cisną się do oczu, kiedy dowiadujemy się, co stało się szczeniakowi
  2. Wprowadzają trzeci poziom ostrzeżenia w Polsce. Ważna wiadomość dla wszystkich, szczególnie planujących podróże
  3. Agata: „Byłam u ginekologa i myślałam, że się rozpłaczę. Nie spodziewałam się, że usłyszę od niego podobne słowa”
  4. Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Kobieta zauważyła na swoim ciele niewielkie wklęśnięcie. Diagnoza okazała się druzgocącą, teraz ostrzega innych
  6. W szkole wyzywano ją od „wielorybów”. Po latach jej wygląd rzuca na kolana

 źródło: p13.lublin.eu, p35.lublin.eu

 

Poprzedni artykułPoznajecie? To uwielbiana polska gwiazda, znają ją wszyscy
Następny artykułGdyby testy na koronawirusa były darmowe dla wszystkich, wykonalibyście je?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.