Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przedziwne informacje o Viki Gabor i Krzysztofie Cugowskim. Gwiazdor nie mógł ukryć osłupienia
Michał Fitz
Michał Fitz 04.03.2022 12:48

Przedziwne informacje o Viki Gabor i Krzysztofie Cugowskim. Gwiazdor nie mógł ukryć osłupienia

Krzysztof Cugowski
Piotr Molecki/East News instagram.com/vikigaborofficial

Krzysztof Cugowski zadebiutuje w nowym sezonie w roli jurora w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zastąpił on na tym stanowisku Gromeego, który zrezygnował z przyczyn zawodowych i rodzinnych.

Jak się okazuje, postać legendarnego dla polskiego rocka wokalisty wzbudza u niektórych wręcz strach!

Krzysztof Cugowski o wypowiedzi Viki Gabor

Gdy Krzysztof Cugowski był prezentowany w nowej roli, podkreślał, że niezwykle stresuje go ona, ponieważ wcześniej niczego podobnego się nie podejmował. Zaznaczył przy tym, że będzie się starał wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Dodał, że zna się w zasadzie tylko na śpiewaniu, dlatego skupi się na ocenie tego aspektu, a aktywność sceniczną i choreografie pozostawi innym jurorom.

Nie ma wątpliwości, że obecność tak szanowanej i utalentowanej muzycznie postaci może onieśmielać. Przyznała się do tego zresztą Viki Gabor. W rozmowie z Faktem wyjaśniła, że od dawna jest wielką fanką Cugowskiego i w związku z tym po prostu boi się, co o niej pomyśli. Zależy jej na tym, by właśnie w jego oczach wypaść jak najlepiej.

Cugowski został poproszony przez portal Pomponik, by jakoś się do tych słów ustosunkował. Wokalista momentalnie stwierdził, że młoda piosenkarka nie powinna się niczego bać. Dodał, że zdaje sobie sprawę z tego, że może wyglądać groźnie, ale absolutnie taki nie jest.

– Pozory często mylą. W ogóle jestem łagodnego usposobienia – skwitował wokalista.

Kto poza Viki Gabor będzie jeszcze oceniany przez Krzysztofa Cugowskiego? Skład nadchodzącej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zapowiada się bowiem niezwykle ciekawie. Poza młodą wokalistką na scenie występować będą także Anna Jurksztowicz czy Karolina Pisarek. Telewidzowie najbardziej oczekują jednak popisów zagranicznej gwiazdy, Denzela, który znany jest ze swojego hitu Pump it up.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wielkie oburzenie na wizji w TVP po wpadce gwiazdy. Wybuchła afera
  2. Sylwia Bomba wyjechała ze swoją córką. Gwiazda „Gogglebox” wybrała nieoczekiwany kierunek
  3. Gościni PnŚ nagle wybuchła. „Już nic nie mam do stracenia”. Cichopek i Kurzajewski aż zastygli

Źródło: Pomponik/ Fakt