Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przedziwne zdjęcie Małgorzaty Tomaszewskiej trafiło do sieci. Nie możemy oderwać wzroku od jej nóg
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.05.2022 18:49

Przedziwne zdjęcie Małgorzaty Tomaszewskiej trafiło do sieci. Nie możemy oderwać wzroku od jej nóg

Małgorzata Tomaszewska
MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Małgorzata Tomaszewska od dłuższego czasu przebywa w Dubaju, gdzie odpoczywa od obowiązków zawodowych i relaksuje się pod rozłożystymi palmami. Teraz gwiazda zaskoczyła fanów najnowszą fotografią z wakacji.

Prowadząca program „Pytanie na Śniadanie” zachwyciła swoich obserwatorów nowym zdjęciem. Co ciekawe, prezenterka w ogóle nie pozuje na zamieszczonej fotografii.

Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła najnowszym zdjęciem

Prowadząca poranne show „Pytanie na Śniadanie” jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenterka przebywa obecnie na wakacjach w słonecznym Dubaju, gdzie może pozwolić sobie na chwilę wytchnienia i oderwanie od pracy. Podczas pobytu w tropikach bardzo chętnie zamieszcza ona zdjęcia i nagrania z wyjazdu na swoich social mediach.

Teraz Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła swoich obserwatorów najnowszym zdjęciem, jakie ukazało się na jej profilu na Instagramie. Internauci zwrócili uwagę na piękne nogi prezenterki. To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda TVP słyszy pochwały i komplementy na temat swojej pięknej figury. Jakiś czas temu Małgorzata Tomaszewska wyjawiła nawet, jaki jest sekret jej zgrabnej sylwetki

Drugim aspektem, który od razu rzucił się w oczy jej fanów to ogromna spontaniczność i naturalność, jaką można zaobserwować na zamieszczonej fotografii. Tym razem obserwatorzy podziwiają nie tylko urodę i sylwetkę prowadzącej „Pytanie na Śniadanie”, ale też fakt, że dodała zdjęcie, które nie jest idealnie przerobione i wymodelowane.

Zobacz post gwiazdy:

Małgorzata Tomaszewska ig
Małgorzata Tomaszewska ig

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz
  2. Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji
  3. Bardzo smutne wieści o stanie zdrowia Jana Nowickiego. Dramat rozgrywa się w domowym zaciszu