Przelew, który dostała od byłego, wywołał niekontrolowany atak łez. Kiedy zobaczyła jego tytuł dosłownie nie mogla uwierzyć własnym oczom. Pomimo tego, że doskonale znała swojego ex i wiedziała, czego może się po nim spodziewać…tym razem jego zachowanie przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Swoją wstrząsającą historią podzieliła się na portalu kobieta.wp.pl.

Kiedy rodzice podejmą decyzje o rozstaniu, musi dojść między nimi do porozumienia w kwestii opieki nad dzieckiem. Tylko nielicznej grupie udaje się to bez orzeczenia sądu. Kłótnie, oskarżenia i nieustanna wojna stają się wówczas chlebem powszednim. Niekiedy w konsekwencji dochodzi nawet do ograniczenia praw jednemu z rodziców, a obowiązek alimentacyjny zaczyna przeobrażać życie w koszmar.

Przelew wywołał u kobiety łzy

Kobieta swoją szokującą historią z ex partnerem w roli głównej podzieliła się na portalu kobieta.wp.pl. Słowa, które padają w wyznaniu, wywołują gęsią skórkę na całym ciele. To przerażające, do czego zdolni są mężczyźni, aby uprzykrzyć życie byłym partnerkom.

Przelew
unsplash.com @kxvn_lx

Przelew, a dokładniej jego tytuł wywołał lawinę łez.

-Marta toczy wojnę z byłym partnerem, odkąd zaszła w ciążę, a ten momentalnie postanowił ją zostawić. Mężczyzna od sześciu lat wyzywa i obraża matkę swojego syna- czytamy na portalu.

Jak się okazuje, obelg i wyzwisk nie szczędził nawet wtedy, gdy kobieta była w ciąży. Przez lata konflikt między byłymi partnerami zaostrzał się lub nieco przygasał. Wszystko zależało od humoru i relacji z nową wybranką mężczyzny. Kobieta w rozmowie wyznała, że we wrześniu sąd podwyższył wysokość alimentów, które ten miał płacić na ich wspólne dziecko.

-(…) 350 zł do 500 zł, co prawdopodobnie wyprowadziło go z równowagi- dodaje.

Zachowanie mężczyzny jest niedopuszcalne

Aby dopiec kobiecie, postanowił, że dodatkowe 150 złotych ustalone przez sąd będzie przelewał w ratach po… 15 złotych. Oprócz tego były partner w tytułach szykanuje i obraża Martę.

-Wyzywa mnie od wieprzów, tuczników, pisze, że nie chce mi się pracować- wspomina kobieta.

To właśnie dlatego ostatnio po raz pierwszy popłakała się. Kobieta jest już wykończona zachowaniem byłego partnera. Czuje się poniżana i znieważana. Gołym okiem widać, że takie zachowanie sprawia mu przyjemność.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Przelew
kobieta.wp.pl

Zachowanie byłego partnera jest niedopuszczalne.

Przelew
pixabay.com @Victoria_Borodinova

Kobieta jest wykończona ciągłą walką z ex.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Dziewczyna w ciąży została rozszarpana przez psy. Znamy tragiczne szczegóły
  3. Jak Anna Komorowska wyglądała w młodości? Pierwsza Dama na starych zdjęciach
  4. Dziecko bawiło się w parku. Wtedy podleciał ogromny orzeł i porwał malucha, jego ojciec zareagował błyskawicznie
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.