Biedronka jest największą i najpopularniejszą siecią sklepów w Polsce. Uwielbiana przez Polaków co chwilę organizuje nowe akcje i promocje. Tym razem akcja dotyczy poprawy naszego środowiska. Poznaj przełomową zmianę w Biedronce, tłumy Polaków skorzystają.

Biedronka jest sklepem, który dba nie tylko o swoich klientów, ale i o środowisko. Oprócz częstych promocji, trafiamy co chwilę na tygodnie dedykowane kuchniom świata, a także na akcje mające na celu poprawę środowiska, w którym żyjemy.

Sieć postanowiła wprowadzić na stałe akcję, która ma ogromny potencjał i skutecznie zachęci swoich klientów do przyłączenia się do działań mających na celu ochronę przyrody.

Przełomowa zmiana w Biedronce dla poprawy środowiska

Zmiana w Biedronce przyczyni się do znacznej poprawy środowiska poprzez system kaucyjny dla piw butelkowych o pojemności 500 ml. Akcja dotyczyć będzie pięciu popularnych w Polsce piw:

  • Żywiec Jasne Pełne
  • Kasztelan Niepasteryzowane
  • Warka Classic
  • Namysłów Pils
  • Harnaś Jasne Pełne.

Za każdą butelkę przyniesioną do którejś z ponad 3000 placówek, klient otrzyma zwrot w wysokości 0,50 zł. Jeśli oprócz butelek dostarczymy paragon, otrzymamy zwrot w postaci gotówki. Jeśli natomiast nie mamy potwierdzenia zakupu towaru, zwrot kaucji otrzymamy w formie bonu do wykorzystania do 100 dni w sieciach sklepów Biedronka.

System jest absolutnie przełomowy i ma na celu zachęcenie do segregacji śmieci i przede wszystkim sprzątania i niezaśmiecania naszego środowiska. Brak konieczności posiadania paragonu niewątpliwie jest ogromnym plusem, podobnie jak długość vouchera na zakupy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
    2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
    3. Viki Gabor przeszła samą siebie. Jurorów i widzów aż zatkało po tym, co zrobiła w TTBZ

Źródło: biedronka.pl