Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przemek Kossakowski powiększył usta i zrobił sobie botoks, pod skórą ma nici. ,,W końcu mogłem się poczuć się piękny”
Marta Kulik
Marta Kulik 14.05.2021 13:19

Przemek Kossakowski powiększył usta i zrobił sobie botoks, pod skórą ma nici. ,,W końcu mogłem się poczuć się piękny”

Przemek Kossakowski
fot. East News / Jakub Kaminski

Przemek Kossakowski już wiele razy zaskoczył widzów swoich programów. Prezenter nie stroni od ciekawych, często ekstremalnych wyzwań. Odważył się na przeprowadzenie zmian w swoim wyglądzie.

Ukochany Martyny Wojciechowskiej powiększył usta, poddał się zabiegom wstrzyknięcia botoksu i kwasu hialuronowego, a także dał sobie wszczepić nici korygujące owal twarzy. Jak wygląda?

Przemek Kossakowski: botoks, kwas, powiększenie ust

– Zatem najpierw Pan Doktor, tak aby moja fizys nabrała ważenia gładkości nie zatraciwszy jednak przy tym szlachetnej sztuki wyrażania emocji, zaaplikował mi w kilku miejscach twarzy botoks napisał Kossakowski na Instagramie.

To był jednak dopiero początek metamorfozy. W swoim wpisie dziennikarz dokładnie opisał, co działo się później.

– Następnie w kilku innych miejscach dopełnił mnie kwasem hialuronowym, a następnie tymże kwasem powiększył mi subtelnie usta. Potem długą, cienką igłą umieścił pod skórą w obu moich policzkach nici, korygujące owal twarzy. A kiedy to wszystko zostało już uczynione Pan Doktor pobrał ze mnie krew, ową krew odwirował, a uzyskane tą drogą osocze zaaplikował mi serią zastrzyków w twarz.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak zareagowali znajomi prezentera? Okazuje się, że byli… pozytywnie zaskoczeni. W przeciwieństwie do internautów – nie wszystkim spodobało się, że Przemek poddał się zabiegom.

– Potem ludzie którzy mnie znają mówili, że wyglądam lepiej. Że moja twarz nabrała świeżości i w ogóle zadziała się na niej jakaś trudna do uchwycenia, ale dobra zmiana. Jednak to miało dopiero nadejść a ja, po wyjściu z gabinetu byłem przytłumiony i w refleksyjnym nastroju. Pamiętam, że spojrzałem na swoje odbicie w lustrze i powiedziałem że czuję sie jakbym został uderzony, Pan Doktor wypomina mi to do dziś.
Wypomina, mimo, że nie raz go za to przepraszałem i zapewne przeproszę też dziś.

Zdjęcie Kossakowskiego to zapowiedź programu Ekstremalna proza życia, gościem kolejnego odcinka miał być lekarz, który odpowiada za metamorfozę dziennikarza.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram