Przemoc w sieci dotknęła Hannę Lis. Mężczyzna wyzywał ją i groził jej śmiercią w prywatnych wiadomościach. Gwiazda opublikowała wulgarne treści i apelowała, aby politycy podjęli realne kroki w sprawie hejtu. Słowa nieznajomego są oburzające.

W ostatnich latach zjawisko cyberprzemocy znacznie się nasiliło, a gwiazdy i niektórzy politycy głośno zwracają uwagę na hejt w sieci. Niestety, pomimo ich starań przemoc wciąż nabiera na sile i dotyka wiele osób. Jedną z ofiar hejterów jest Hanna Lis, która pokazała przerażające wiadomości.

Hanna Lis: przemoc w sieci

Hanna Lis od dawna głośno mówi o swoich poglądach na wiele kwestii i od czasu do czasu decyduje się na prywatne wyznania. Kilka dni temu przyznała, że dwukrotnie omal nie poroniła. Chciała tym samym opowiedzieć o swojej chorobie, jaką jest endometrioza i zwiększyć świadomość kobiet w tej sprawie. Po szczerej wypowiedzi dostała oburzające wiadomości.

przemoc
instagram.com/hanna_lis

Dziennikarka podkreślała, że po drugiej stronie jest zawsze człowiek, a takie zachowania mają realny wpływ na życie drugiej osoby. Zwróciła też uwagę, że pomimo wielu akcji zjawisko hejtu wciąż się nasila i jedynie rozwiązania prawne mogą je zatrzymać. Sama rok temu wzięła udział w kampanii przeciwko mowie nienawiści w internecie, ale zdaje sobie sprawę, że akcje społeczne mają zbyt małą siłę.

Czym zajmuje się Hanna Lis?

Hanna Lis zajmuje się dziennikarstwem, pomimo zapewnień sprzed kilku lat wróciła do pracy. Tuż po tym, jak na początku 2016 roku została zwolniona z TVP, powiedziała, że nie chce więcej zajmować się dziennikarstwem informacyjnym i publicystyką. Było to wielkim zaskoczeniem dla widzów i jej fanów, bo karierę w telewizji zaczynała jeszcze w latach 90.

przemoc
instagram.com/hanna_lis

Po odejściu z Telewizji Polskiej przez krótki czas prowadziła dział lifestyle’owy jednego z portali i dostała własny podróżniczo-kulinarny program w TVN Style. Pomimo zapewnień w tym roku Hanna Lis zajęła się polityką. Wiosną prowadziła wywiady w Studio EuroWyborcza. Nie porzuca jednak swoich innych zianteresowań. Od niedawna prowadzi talk-show Hanna Lis i przyjaciele w Wirtualnej Polsce, a kilka miesięcy temu wydała książkę kulinarną i prowadzi profil na Instagramie związany z tą tematyką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  2. Przez 10 lat starała się o dziecko. Gdy wreszcie jej się udało, lekarz przyznał, że popełnił fatalny błąd
  3. Agata Duda zadała szyku podczas wyborów parlamentarnych. Takiej kreacji nie powstydziłaby się księżna Diana
  4. Kot opiekuje się dziewczynką z autyzmem. Spędzają razem każdą wolną chwilę
  5. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć
  6. To miał być ślub jak z marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić
Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które mogą zostać miłością twojego życia. Daj się uwieść
Następny artykułKoty, które nie uczulają. Najlepsze mruczki dla alergika
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.