Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kampania reklamowa nawiązująca do przemocy domowej. W roli głównej Karolina Piasecka, internauci mocno podzieleni
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 02.11.2019 21:34

Kampania reklamowa nawiązująca do przemocy domowej. W roli głównej Karolina Piasecka, internauci mocno podzieleni

epidemia
pixabay.com

Przemoc domowa to ważny, ale też delikatny temat. Teraz została wykorzystana w kampanii reklamowej przez kontrowersyjnego producenta rajstop, który zaangażował Karolinę Piasecką do promocji.

Karolina Piasecka była ofiarą maltretowania ze strony swojego męża, byłego radnego PiS z Bydgoszczy, Rafała P. Teraz kobieta została zaangażowana w kampanię reklamowej kontrowersyjnego producenta rajstop. Internauci nie są zgodni, czy przemoc domowa powinna być tematem kampanii reklamowej.

Przemoc domowa w kampanii reklamowej

Na billboardach, które pojawiły się w całej Polsce, można zobaczyć Karolinę Piasecką ubraną w rajstopy i białą koszulę. Kobieta jest ucharakteryzowana na ofiarę pobicia: ma rozczochrane włosy, rozmazany makijaż i trzyma się w bólu za głowę. Przed nią stoi anonimowa postać mężczyzny z zaciśniętą pięścią.

Na billboardzie znajduje się także duże logo firmy Adrian Rajstopy oraz hasło:

Walcz o siebie! Ja to zrobiłam! – podpisane nazwiskiem Piaseckiej.

przemoc domowa

Karolina Piasecka na billboardzie

Przemoc domowa zabija więcej kobiet w wieku od 15 do 44 lat niż rak, malaria czy wypadki drogowe. Jest to bardzo poważny problem. W lutym 2017 roku Karolina Piasecka opublikowała nagrania, na których jej mąż Rafał P., polityk Prawa i Sprawiedliwości, znęcał się nad nią fizycznie oraz ją obrażał.

Teraz wystąpiła w kampanii reklamowej, która proponuje kobietom, których dotyka przemoc domowa, walkę o swoje prawa. Z najnowszych szacunków z Centrum Praw Kobiet wynika, że zamordowanych w wyniku przemocy domowej może być nawet 400 kobiet rocznie. Rzadko jednak przemoc domowa jest zgłaszana przez kobiety do odpowiednich organów. Kampania ze swoim kuriozalnym potraktowaniem tematu jest kontrowersyjna i podzieliła internautów.

Kampanię możecie zobaczyć TUTAJ.

przemoc domowa

Przemoc domowa dotyka wielu kobiet.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal w fabryce samochodów. Żywe świnie wykorzystywano do testów zderzeniowych
  2. Anna Przybylska we wspomnieniach znanej aktorki. Gwiazda TVN we wzruszających słowach o zmarłej
  3. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Prezydent Andrzej Duda
  4. Panna młoda tuż przed ślubem spojrzała w lustro. Nie mogła uwierzyć, w to co widzi
  5. Mają trójkę dzieci i żyją z zasiłku. „Praca nie jest dla nas”
  6. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  7. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno