Przemysław Saleta trafił do szpitala. W mediach społecznościowych poinformował, że czeka go poważna operacja. Sportowiec wierzy, że wszystko pójdzie po jego myśli i zdradził, jakie ma plany na najbliższe miesiące. Fani trzymają kciuki, aby mógł je zrealizować.

Przemysław Saleta opublikował niepokojące zdjęcie. Choć jest na nim uśmiechnięty, to widok sportowca na szpitalnym łóżku zaniepokoił internautów. Sytuacja jest na tyle poważna, że nie obędzie się bez skomplikowanej operacji.

Przemysław Saleta w szpitalu

Przemysław Saleta to jeden z najbardziej znanych polskich sportowców. Okazuje się, że to właśnie sport jest przyczyną jego problemów zdrowotnych. W mediach społecznościowych bokser wyjaśnił, że z bólem zmagał się od kilku miesięcy.

Sport to zdrowie. Ostatnie 4 miesiące nie były dla mnie zbyt przyjemne. Ból i niedowład prawej nogi, a w konsekwencji prawie bez treningów i z mnóstwem innych ograniczeń. Może się to zdarzyć każdemu i nie ma powodów do tragedii. To doświadczenie daje mi też ogromną motywację, żeby szybko wrócić do formy — pisał na Instagramie.

przemysław saleta
instagram.com/przemek_saleta

Mistrz świata ma nadzieję, że operacja się uda, bo ma już ważne plany na najbliższą przyszłość. Przemysław Saleta chce już w grudniu pojawić się na obozie sportowym w Tajlandii. Internauci trzymają kciuki, bo wiedzą, że w przeszłości miał już problemy zdrowotne.

Na co choruje Przemysław Saleta?

Przemysław Saleta choruje na kręgosłup, podczas operacji konieczne będzie i ustabilizowanie go kilkoma śrubami. Sportowiec wyznał, że przy kręgosłupie ma też torbiel, która będzie musiała zostać usunięta. To nie pierwszy raz, gdy bokser przebywa w szpitalu. W 2007 roku oddał swoją nerkę córce, która od dziecka potrzebowała dializ.

przemysław saleta
fot, screen YouTube AS WYWIADU

Po kilku dniach od operacji wystąpiły powikłania, niewydolność oddechowa i krwotok wewnętrzny, konieczny był kolejny zabieg. Podejrzewano zatorowość płucną i sepsę. Po dwóch dniach w śpiączce farmakologicznej stan Przemysława Salety zaczął się poprawiać. Niestety, organizm Nicole odrzucił już dwa przeszczepy. W rozmowie z Vivą w 2018 roku bokser wyznał, że organizm 24-latki odrzucił kolejny przeszczep od martwego dawcy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Polska siatkówka zawdzięcza mu wiele. PZPS w żałobie podał tragiczne informacje
  6. Zrobili jej zdjęcie gdy podskoczyła jak sarenka. Robi się gorąco na widok mikroskopijnych majtek gwiazdy, przesadziła?
Poprzedni artykułZostała postrzelona przez własnego psa. Szczeniak nacisnął spust naładowanej broni
Następny artykułMandaryna wbiła szpilę Michałowi Wiśniewskiemu? Sugeruje, że dzieci nie odziedziczyły po nim zbyt wiele
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.