Bogusław Linda jest dumnym ojcem trójki dzieci. Ma córkę Aleksandrę z drugiego małżeństwa i dwóch synów, bliźniaków, którzy są owocem jego pierwszej miłości, którą przeżył z przepiękną rehabilitantką Lidią. Czym dziś zajmują się ci już dorośli mężczyźni?

Można było bowiem przypuszczać, że pójdą w ślady ojca, jak zrobiło wiele pociech znanych aktorów. Tak się jednak nie stało, choć Mikołaj i Michał nieco zainspirowali się postaciami taty.

Co robią synowie Bogusława Lindy?

Linda znany jest z odgrywania zimnokrwistych, bezwzględnych postaci. Nierzadko zdarzało mu się przy tym wcielać w policjantów o takich cechach charakteru. Niewykluczone, że te role bardzo zainspirowały synów, bo ci dziś pracują właśnie w policji.

Ze względu na pełnione przez nich funkcje, nie mogą pokazywać twarzy i dokładnie zdradzać, czym się zajmują. Wobec tego niewiele o nich wiadomo. Wiemy jedynie, że Mikołaj jest w policji odpowiedzialny za koordynacje pracy polskich służb z europejskimi jednostkami. Wcześniej jednak działał w pionie kryminalnym. Teraz pracuje tam jego brat, który na karierę w tej branży zdecydował się później od bliźniaka.

Kim jest córka Bogusława Lindy?

Warto jednak zaznaczyć, że choć synowie nie zdecydowali się na kontynuowanie aktorskiego dziedzictwa ojca, to pokusiła się o to jego córka, Aleksandra. Mało tego, miała już nawet okazję wystąpić ze swoim tatą w jednej produkcji. Grała w trzeciej części „Psów”.

Gdzie jeszcze występowała? Póki co ma na swoim koncie niewiele produkcji. Można ją kojarzyć również z „Diablo. Wyścig o wszystko”, a także z „Totemu”. Niewykluczone jednak, że w niedługiej przyszłości jej dorobek powiększy się.

Zobacz zdjęcie z córką:

Bogusław Linda
TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wychudzony Bogusław Linda brylował na imprezie w Warszawie. Fani niepokoją się o aktora
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

Źródło: Plejada

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl