Przepowiednia Majów, która mówiła o końcu świata w 2012 roku, została przez nas źle odczytana? Według badaczy cytowanych przez se.pl apokalipsa zaczęła się właśnie teraz. Europejska Agencja Kosmiczna oficjalnie informuje o tajemniczych zakłóceniach pola magnetycznego. Jak podaje se.pl, według badaczy to zwiastun nadchodzącego przebiegunowania Ziemi.
 
Przepowiednia Majów dotycząca końca świata miała spełnić się w 2012 roku. Jak się jednak teraz okazuje, została ona źle odczytana, a naukowcy zapowiadają nadejście globalnego kataklizmu. Apokalipsa ma zacząć się właśnie teraz. 
 
 
Przepowiednia Majów w 2020 roku
 
Choć z początku uważano, że przepowiednia Majów dotycząca globalnego kataklizmu spowodowanego przebiegunowaniem Ziemi, mówi o 2012 roku, okazuje się, że koniec świata może zaczynać się osiem lat później – czyli właśnie teraz. 
 
 
 
Dziś straszna przepowiednia stała się ostrzeżeniem naukowców. Jak donosi se.pl, Europejska Agencja Kosmiczna wydała oficjalną informację o zakłóceniach pola magnetycznego między Afryką a Ameryką Południową. Jak donoszą badacze, powstała tam magnetyczna dziura nazwana Anomalią Południowego Atlantyku. Naukowcy nie mają wątpliwości, co może zwiastować to zagadkowe zjawisko.

Koniec świata w 2020 roku?

Zdaniem naukowców Anomalią Południowego Atlantyku może zwiastować nadchodzące przebiegunowanie Ziemi, o czym mówiła słynna przepowiednia Majów. Takie zjawisko ostatni raz miało miejsce 780 tysięcy lat temu. Dodatkowo powstała tajemnicza dziura już teraz zakłóca pracę satelitów. 

Naszym wyzwaniem jest teraz zrozumieć procesy, które za tym stoją – powiedziała w rozmowie z Daily Mail Jurgen Matzka z Niemieckiego Instytutu Badawczego Nauk o Ziemi.

Czy to możliwe, że koniec świata nastąpi w 2020 roku?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Naukowcy informację o zakłóceniach pola magnetycznego między Afryką a Ameryką Południową, co może spowodować przebiegunowanie Ziemi, o czym mówiła słynna przepowiednia Majów. 

przepowiednia
fot. Mystic Art Design, pixabay.com

Koniec świata, który miał być w 2012 roku, stał się tematem wielu filmów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  2. Linie lotnicze idą na wojnę cenową. Także tanie. Bardzo popularny przewoźnik zapowiada obniżki cen o połowę
  3. 2-letnie dziecko zabiło matkę. Ojciec nie zdążył zareagować, porażające
  4. Panna Młoda została pobita na swoim weselu. Ciało 23-latki wyłowiono z jeziora
  5. Nie żyje Anna Luboń. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę
  6. Rząd ogłasza nową epidemię. Wirus powrócił do DRK, nie żyją już 4 osoby

źródło: se.pl

Poprzedni artykułOgromna radość w domu Małgorzaty Rozenek. Gwiazda nie może powstrzymać łez wzruszenia
Następny artykułZostała zaatakowana i zgwałcona w kościele. Nie żyje 22-letnia studentka
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.