Przepowiednia Łucji Dos Santos, zakonnicy z Portugalii,  właśnie się sprawdza. Św. Łucja, która była jednym ze świadków objawień Matki Bożej w Fatimie, w proroctwach ujawniła, który kraj przetrwa III wojnę światową! Przeczytaj nasz artykuł i koniecznie sprawdź, dlaczego objawienie fatimskie właśnie znalazło potwierdzenie. 

Objawienia fatimskie miały miejsce w 1917 roku, czyli już ponad 100 lat temu. Matka Boża przekazała wówczas, trójce młodych dzieci, wizję dotyczącą dalszych losów całego świata. Siostra Łucja była jedną z nielicznych osób, która wiedziała jak będzie wyglądać nasz kraj po wojnie! Okazało się, że nie zabrakło również wzmianki o Polsce! Będziecie naprawdę zaskoczeni. 

Przepowiednia siostry Łucji właśnie się sprawdza

Wizje, które przekazała dzieciom Matka Boska głosiły m.in. zamach na papieża Jana Pawła II. Jak widać do tej pory przepowiednia sprawdziła się, natomiast Siostra zmarła w 2005 roku. Do końca swojego życia przebywała w klasztorze,a jedyną osobą, która mogła mieć z nią kontakt był zakonnik Augustyn Fuentes.

Wiele z jej wizji dotyczyło ogromnego wybuchu o zasięgu międzynarodowym. Możemy domyślać się, że chodzi tu o III wojnę światową. Nie zabrakło w nich również wzmianki o Polsce! 

III wojna światowa ma mieć związek z wykorzystaniem broni jądrowej

Przepowiednia mówiła, iż największemu zniszczeniu ulegną Niemcy. Dania, Holandia, a także wszyscy nasi najbliżsi sąsiedzi zostaną zalani wodą. Paryż zupełnie spłonie, ale nie będzie to zjawisko nieodwracalne. Po jakimś czasie ponownie stanie na nogi. 

Jednym Państwem który ocaleje w katakliźmie jest… Polska! I to od niej będą zależeć wówczas losy całego świata.

 – Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnięcie. Atakowane będą tylko porty, obiekty strategiczne i przemysłowe. Dużych zniszczeń nie będzie, bo polska obrona do tego nie dopuści (…)  Polska ma zostać ocalona, bo działania wojenne przeniosą się daleko od terenu Polski- zapowiadała niegdyś zakonnica w swoich przepowiedniach. 

Nietypowe zdarzenia ma świecie mają związek z wizjami siostry…

Zastanawiacie się, czy przepowiednie św. Łucji mają szanse na spełnienie? Mnóstwo osób uważa, że tak. Co więcej, niektóre z nich najprawdopodobniej dzieją się już teraz. 

Tajemnicze zjawisko, które jakiś czas temu wydarzyło się w Chinach jest tego najlepszym potwierdzeniem. Chińscy internauci są przekonani, że widzieli UFO. 

-Do bardzo nietypowej sytuacji doszło 2 czerwca. Zdaniem internautów, nad Chinami widać było bardzo jaskrawo święcącą smugę, które może oznaczać, że na niebie pojawiło się UFO. Sensacyjne doniesienia szybko zdementowała Chińska Agencja ds. Bezpieczeństwa na Morzu, która poinformowała, że armia prowadzi specjalne ćwiczenia w rejonie Zatoki Perskiej. Charakter manewrów nie został jednak ujawniony, co po raz kolejny podsyciło plotki o tym, że wkrótce może wybuchnąć III wojna światów- czytamy na portalu se.pl

Przepowiednia siostry Łucji, jednoznacznie wskazywała, że pierwszy krajem, który zostanie dostknięty wybuchem III wojny światowej będą Chiny

– Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzu­cą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświad­czalne broni atomowej w Rosji – przepowiadała Św. Łucja.

Władze Chin zdementowały wszelkie plotki i doniesienia na temat pojawienia się UFO. Rzekomo były to tylko ćwiczenia wojsk z rejonie Zatoki Perskiej. 

Co to jest objawienie fatimskie?

Objawienia Fatimskie dotknęły trojki dzieci portugalskich dzieci, które beztrosko bawiły się w wiosce Cova da Iria. Najmłodsze z nich miało wówczas siedem lat, a najstarsze dziesięć. Każde z nich pochodziło Aljustrel, które należało do parafii fatimskiej. 

W czasie zabawy dzieci dostrzegły, podejrzany podwójny blask, który przyciągnął ich bliżej. Znajdowały się wówczas na skrawku ziemi, który  był własnością rodziców Łucji. Na zielonym dębie oczom dzieci ukazała się Matka Boska. Ręce miała złączone, które opierały się na piersiach i były zwrócone wyraźnie ku górze. 

wszyscy znajdowali się niezwykle blisko Matki Boskiej, dokładnie widzieli więc poświatę, która ja otaczała. Objawienia powtórzyły się sześciokrotnie, za każdym razem przekazując dzieciom kolejne wizje dotyczące m, in. dalszych losów świata. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Przepowiednia
www.wikipedia.org

Siostra Łucja w czasie objawienia była najstarsza z trojga dzieci. Miała wówczas dziesięć lat.  Na zdjęciu z młodszą od siebie Hiacyntą. 

Przepowiednia
www.naszdziennik.pl

Po śmierci siostry Łucji w Portugalii została ogłoszona żałoba narodowa. 

Przepowiednia
Unsplash.com @yukato

Pierwszym państwem,który zostanie dotknięty kataklizmem są Chiny. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku, które są cudownymi PRZYJACIÓŁMI. Na nich można polegać
  2. Znaki zodiaku, które idealnie do ciebie pasują. Z kim stworzysz udany związek?
  3. Znaki zodiaku kobiet, które przyciągają facetów, jak magnes! Nie mogą opędzić się od adoratorów
  4. Znaki zodiaku, które się przyciągają. Zobacz, z kim stworzysz najsilniejszą relację
  5. Jakie zwierzę zobaczyłeś jako pierwsze na zdjęciu? To mówi, jaką masz osobowość

 

 

 

Poprzedni artykułMichał Wiśniewski przyłapany z nową kobietą! Piękna nieznajoma już poznała jego dzieci
Następny artykułIgor Herbut został ojcem. Znamy płeć i mamy zdjęcie maleństwa
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.