Przepowiednie dla Polski nie przestają krążyć w sieci. Sławny jasnowidz, Filip Fediuk zwany kłodzkim Nostradamusem, który przewidział między innymi wielką powódź z 1997, miał wypowiedzieć również ważne słowa dotyczące dziejów naszego kraju w 2020 roku. Jego wizje były porażające. 

W Polsce wychowało się całe grono jasnowidzów, którzy przez lata głosili swoje przepowiednie dotyczące przyszłości kraju i świata. Obdarzeni niezwykłym darem ludzie, widzieli nad Polską nie tylko czarne chmury, choć bezsprzecznie, to te katastroficzne wizje spełniały się najczęściej. Wierzyć czy nie wierzyć? Kabalarze, prorocy i wróżbici – czy ich dar jest prawdziwy? Okazuje się, że słowa wypowiedziane przez kłodzkiego Nostradamusa mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Filip Fediuk: przepowiednie dla Polski

W ostatnim czasie, w internecie pojawiły się przepowiednie Filipa Fediuka. Znany jasnowidz w swoich wizjach zarazę, która dotknie nie tylko nasz kraj, miał ujrzeć już w 1984 roku. Słowa mężczyzny wyszły na jaw, dzięki jego przyjacielowi, który miał je spisywać w Starym Waliszowie, skąd pochodził kłodzki Nostradamus. 

W roku dwóch dwudziestek, w czasie zarazy będą chcieli wybory robić, a ich pierwszy sekretarz pomrze przed majem, a Polacy ich od władzy pogonią. Chytry ksiądz odejdzie w niesławie, a kościół znów się z ludem zbrata. Zaraza do lata ustąpi i w trzech się naraz miastach trojaczki urodzą – miała brzmieć wypowiedziana ponad 30 lat temu przepowiednia. 

  1. Biedronka wprowadza maseczki ochronne do oferty. Ich cena zwala z nóg, są inne niż apteczne
  2. Andrzej Duda zwrócił się do wszystkich Polaków. „To dla mnie także osobista tragedia”
  3. TVP wyprowadziło ogromne zmiany w ramówce. Widzowie będą zrozpaczeni, pożegnają się z ulubionymi produkcjami

Przepowiednie jasnowidza

Jeżeli wierzyć w autentyczność nowo odkrytych słów jasnowidza, Filip Fediuk przewidział ze szczegółami czasy, z jakimi właśnie przyszło nam się zmierzyć. Kim jednak jest pierwszy sekretarz z wizji mężczyzny? 

Jasnowidz Filip Fediuk zmarł w 2015 roku. Za jego życia, po poradę do mężczyzny udawali się ludzie ze wszystkich stron Polski. Szanował duchownych, którym chętnie pomagał. Całe życie był kawalerem, a swoje wizje i przepowiednie uznawał za dar od Boga. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

staruszek
fot. pixabay.com

Przepowiednie Filipa Fediuka w przeszłości już się sprawdzały.

przepowiednie
Fot. GuillaumePreat, Pixabay

Udało mu się przepowiedzieć także pandemię.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna na kwarantannie wszedł do metra. Zamknięta stacja w centrum. Pociągi nie kursują przez Śródmieście
  2. Czy możesz na święta jechać do rodziny? Wszystko jasne, nie ma wątpliwości
  3. Prawdziwa rewolucja w pierogach, jeden dodatek sprawia, że są obłędne. W życiu nie zgadniesz, jaki
  4. Nie masz skrzynki na listy? Masz niewiele czasu, by ją zdobyć, inaczej dostaniesz kosmiczną karę, która zrujnuje Cię finansowo
  5. Na wizji spytali Szumowskiego, czy ukrywają prawdziwą liczbę ofiar. Przez jego reakcję wielu zatkało
  6. GIS ujawnia, jak zaraziła się niemal co trzecia osoba. Nie wolno tego lekceważyć

źródło: se.pl

Poprzedni artykułWielkanoc: Już wiadomo, co ze świętami w kościele. Minister Zdrowia potwierdził
Następny artykułLabrador i noworodek. Pokazano reakcję psa na płacz maleństwa, nikt nie mógł uwierzyć
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.