Przepowiednie 2019 zaczynają się sprawdzać? Kto za nimi stoi? Jaki los czeka świat w tym roku? Przygotujcie się na dawkę zaskakujących i momentami wręcz nierealnych wizji, które obecnie są na językach wielu osób! Niewiele osób wie, że znana Polka przewidziała koniec świata – co więcej, jej przepowiednia zaczyna się sprawdzać. Czy w 2019 roku czeka nas zagłada?

Najbardziej znani jasnowidze biją na alarm! Wydaje się, że zmierzamy w naprawdę złym kierunku– słyszymy. Prorocy przytaczają wypowiedziane przed przeszło stu laty słowa. Wiedzieliście, że Polka przewidziała koniec świata? Czy jej wizja zaczyna się sprawdzać?

Czy święta Faustyna przewidziała koniec świata?

Święta Faustyna Kowalska to mistyczka, stygmatyczka, oraz autorka sławetnego Dzienniczka. Zakonnica opisała w nim wiele prawd duchowych, a także przewidywała koniec świata, który ma zwiastować ponowne przyjście Zbawiciela:

– Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym. – tak w Dzienniczku zacytowała słowa samego Jezusa.

Wielu zainteresowanych twierdzi, że krzyżem z przepowiedni ma być… asteroida. Obiekt o nazwie 2014 OL 339 obserwowany jest wprawdzie od kilku lat, jednak w ostatnim czasie przybrał on kształt podłużny, upodabniając się do wspomnianego symbolu kościelnego.

Przepowiednie 2019: Czy czeka nas unicestwienie?

Jak podaje portal papilot.pl, pozyskane informacje pozwalają na stwierdzenie, iż zagłada naszej planety to kwestia kilkunastu lub kilkudziesięciu lat. 

A wy? Wierzycie w przepowiednię św. Faustyny? Może przypominają wam one bardziej scenariusz rodem z filmów science fiction, który z pewnością nie będzie miał nic wspólnego z rzeczywistością?

Zobacz zdjęcia:

Przepowiednie 2019
wikipedia.org

Wielu jasnowidzów, w tym Baba Wanga i Krzysztof Jackowski przedstawili światu dość niepokojące wizje.