Przepowiednie na 2021. Według wielu jasnowidzów rok 2021 będzie równie emocjonalny, co 2020. Co czeka Polskę? Okazuje się, że na podobne informacje czekało miliony z nas. Dalsza walka z koronawirusem, rozpad Unii Europejskiej, a przede wszystkim PiS. Chcecie wiedzieć więcej?

Przepowiednie na 2021 rok są wyjątkowo ciekawe i emocjonujące. Jeśli wszystkie rzeczywiście się spełnią, nie będziemy mogli narzekać w przyszłym roku na nudę. Myślicie, że zmiany polityczne faktycznie się dokonają?

Przepowiednie na 2021 rok. Rozpad PiS-u i Unii Europejskiej?

W przepowiedniach wielu internetowych jasnowidzów często przeplata się podobny wątek, który dotyczy polityki. Wróżbici zaznaczają, że Unia Europejska jest obecnie mocno podzielona. Niektórzy odważają się nawet mówić o jej całkowitym rozłamie.

Takie zdanie na ten temat ma m.in. Krzysztof Jackowski, który przewiduje chaos i protesty w Europie. Zamieszki będą zmierzały do rozbicia porządku, albo do przebudowania go w taki sposób, aby pozbyć się demokracji.

Kilka krajów posiądzie resztę krajów, biedniejsze, w tym też Polska i zgodzimy się na to, że będziemy krajem B, C lub D! To się przełoży na gorszą gospodarkę, gorsze finansowanie, będziemy takimi pół-niewolnikami pewnego systemu — uważa Jackowski, mówiąc na jednym ze swoich filmików na kanale.

Podobnego zdania jest również rosyjski ezoteryk Roman Dolii. Jednak on w rozpadzie UE dopatruje się korzyści dla swojego kraju. Według niego po rozpadzie Unii Rosja i Indie zbliżą się do siebie — nie tylko politycznie, lecz także i militarnie. Z Rosją rozpoczną swoją współpracę również kraje skandynawskie.

W wizji jasnowidza z Człuchowa nie zabrakło również niezgody wśród polityków obecnej partii rządzącej. Tam również ma podobno dojść do podziałów, a w konsekwencji do rozłamu.

Moim zdaniem PiS nie doczeka następnych wyborów i zaczyna coś tam iskrzyć w tym PiS-ie. Mam wrażenie, że całej koalicji coraz mniej zależy na rządzeniu, że PiS-owi nie zależy już na władzy. I w którymś momencie PiS się posypie — mówił już we wrześniu Jackowski.

Przepowiednie na 2021. To nie koniec walki z koronawirusem

Jeśli niektórzy myśleli, że rok 2021 stanie pod znakiem zwycięstwa nad pandemią, grubo się pomylili. W przepowiedniach na przyszły rok nie brakuje wizji związanych z dalszą walką z COVID-19.

Przypomnijmy, że wróżka Ksymena już w marcu, czyli podczas pierwszej, wiosennej fali koronawirusa, przewidziała, że rząd będzie nakładał na nas kolejne obostrzenia. Restrykcje miał ograniczać nasze życie codzienne i krzyżować nam plany. Trudno nie zgodzić się, że tak właśnie się stało.

Opanowanie epidemii to zadanie ponad siły, bo nikt nie jest na nią przygotowany, ani rząd, ani my jako społeczeństwo. Wirus pozostanie z nami już na zawsze i co jakiś czas będzie się uaktywniał — mówiła.

O tym, że koronawirus nie da nam spokoju również w 2021 roku, przekonany jest Adam A.

Poziom zachorowań będzie utrzymywał się na stałym poziomie. Od czasu do czasu zostaną odnotowane silniejsze wahania, ale przy zachowaniu odpowiedniej dyscypliny społecznej nie powinno być bardzo źle. Przynajmniej jeśli porównać sytuację z innymi krajami — czytamy jego przepowiednie na Astroweb.pl.

Oby nadchodzący rok był tylko lepszy, czego wam życzymy!

Zobacz zdjęcie:

przepowiednie
fot. WikiImages, pixabay.com

Co czeka nas w 2021 roku?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: YouTube, Astroweb.pl, Onet.pl


 

Poprzedni artykułO północy ze środy na czwartek wprowadzono piąty poziom restrykcji, zakaz wychodzenia z domu, zamknięte sklepy u Irlandczyków
Następny artykułIntymne zdjęcie z łóżka. Celebrytka pokazała, że nie ma wstydu
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl