Przepowiednie na 2019 to gorący temat na samym początku roku. Jedni panikują, inni podchodzą do sprawy z dystansem. Przyjrzyjmy się jednak kilku „zapowiedzianym” kataklizmom, które czyhają na nas tuż za rogiem. Czy straszne przepowiednie, o których czytamy każdego roku sprawdzą się tym razem?

Przepowiednie na 2019 to kolejna dawka katastrof, na które wróżbici próbują przygotować cały świat. Baba Wanga, niosący zagładę rok 2012 i liczne przypuszczenia Krzysztofa Jackowskiego to tylko wybiórcze przykłady, którymi od lat karmieni są mieszkańcy planety Ziemia. Jak właściwie się do tego odnieść? Czy w każdej przepowiedni jest ziarnko prawdy?

Przepowiednie na 2019

Co wydarzy się w Polsce?

To, co wydarzy się w Polsce w 2019 roku, zapowiedział już Krzysztof Jackowski. Kim jest Krzysztof Jackowski? Krzysztof Jackowski to znany w kraju jasnowidz, specjalizujący się głównie w poszukiwaniach osób zaginionych. Czy wg Jackowskiego Polacy mają się czego obawiać? Sprawdźmy!

Polityka

W polityce, jak to w polityce, wciąż będzie wrzeć. Idąc tropem słów wypowiedzianych przez Jackowskiego, rok 2019 ma być bardzo owocny dla partii PiS. Poparcie tej partii ma utrzymywać się na poziomie 36-38% głosów. Ryszard Petru, założyciel partii Nowoczesna, wycofa się z polityki lub zostanie z niej odsunięty. Robert Biedroń, również nie odniesie większego sukcesu.

Gospodarka

Jesień 2019 roku ma być dla naszego kraju bardzo dobrym okresem gospodarczym, spowodowany wzrostem PKB. Cóż, ta przepowiednia akurat zdecydowanie mogłaby się sprawdzić.

Katastrofy

-Skojarzyło mi się, że ludzie stoją w kolejkach za czymś w buteleczkach. I to nie jest alkohol. To coś, co muszą wypić. Mam wrażenie, że może dojść w 2019 roku, nie wiem, czy w naszym kraju, do sytuacji, którą będzie się nazywało beznadziejną- mówi Jackowski.

Sytuacja na świecie

Apokalipsa

Fala kataklizmów, a szczególnie trzęsienia ziemi, mają doprowadzić do uaktywnienia wulkanów, które na obecną chwilę uznawane są za wygasłe.

Niezwykłe porozumienie

Przepowiednie na 2019. Wedle zapowiedzi świętej Łucji, Polska, Czechy i Słowacja mają zawrzeć znaczący sojusz w 2019 roku. W jakiej sprawie? Zobaczymy.

Burze

W 2019 czekają nas również ogromne zmiany klimatyczne. Z pozoru absurdalna wizja, która ma się sprawdzić, dotyczy burz. Przepowiednie mówią, że będą nas one nękać… w zimie!

Rok 2019 zdecydowanie nie zapowiada się pomyślnie. Wróżbici biją na alarm, próbując uprzedzić niewinnych ludzi przed ostateczną zagładą. A wy? Co sądzicie na ten temat? Będziecie szukać schronienia, czy podejdziecie do tematu żartobliwie?

Przepowiednie na 2019. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Przepowiednie na 2019
instagram.com van.pelt

Jakie wydarzenia czekają na nas w 2019? Czy możemy spodziewać się zmian na mapie świata?

Przepowiednie na 2019
instagram.com aczytam

Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz, przedstawił swoją wizję kataklizmów, które mogą zajść w 2019 roku.

Przepowiednie na 2019
instagram.com bernhard_edmaier_photography

Uśpione dotychczas wulkany mają dać o sobie znać.

Przepowiednie na 2019
instagram.com stormchaservic

Burze, które dominują na przełomie lata i jesieni w tym roku będą miały miejsce jeszcze w zimie!

Przepowiednie na 2019
instagram.com mrtsprnlvdd

Baba Wanga, jedna z większych znanych wyroczni, choć zmarła ponad 20 lat temu, również odniosła się do roku 2019. Nie są to jednak pokrzepiające przepowiednie…

ZOBACZ TEŻ:

  1. Postanowienia noworoczne: najlepsze porady na 2019
  2. Horoskop chiński 2019. Co cię czeka w nowym roku?
  3. Ferie zimowe 2019. Ferie w roku szkolnym 2018/2019

Źródła: dziennikzachodni.pl, echodnia.eu

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.