Zasmucająca informacja dla fanów kultowej produkcji TVP. Już wkrótce będą musieli na jakiś czas pożegnać się z ulubionym serialem. Wielkimi krokami zbliża się przerwa wakacyjna w emisji „M jak miłość”. Wiemy, kiedy zobaczymy ostatni odcinek. 

W ostatnich odcinkach „M jak miłość” nie brakowało emocji. Odszedł ojciec Uli (Iga Krefft), a bohaterka musiała zmierzyć się z uporządkowaniem spraw po zmarłym, nieświadoma tego, że rodzic pozostawił po sobie testament. Fani ze zniecierpliwieniem śledzili także losy Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), czekając, aż na jaw wyjdzie zdrada prawnika. 

Niestety, już wkrótce będziemy musieli na jakiś czas pożegnać się z kultowym serialem TVP. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że twórcy nie pozostawią nas w napięciu i kompletnej niepewności na temat dalszych losów postaci. 

„M jak miłość” znika z anteny. Poznaliśmy datę emisji ostatniego odcinka

Tradycyjnie, wraz z nadejściem lata widzowie mogą się szykować na wakacyjną przerwę w emisji swoich ulubionych seriali. Oczywiście dotyczy to także „M jak miłość”. Jak podaje portal „Interia”, przed nami jeszcze tylko 6 odcinków produkcji. „Wirtualne media” donoszą zaś, że ostatni epizod zobaczymy w okolicy pierwszego tygodnia czerwca. 

Tego samego mogą spodziewać się fani takich produkcji, jak „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia”, czy „Na sygnale”. Dla zaniepokojonych dalszymi losami oglądanych programów mamy uspokajające wieści. Wszystkie cztery produkcje mają powrócić w jesiennej ramówce, co więcej — prawdopodobnie bez większych zmian w godzinach emisji. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– „M jak miłość” w Dwójce najprawdopodobniej bez zmian będzie można oglądać w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55, „Na dobre i na złe” – w środy o 20:55, a „Barwy szczęścia” – od poniedziałku do czwartku lub piątku o 20:10 – czytamy. 

Wiadomo także, że trwają prace nad nowymi odcinkami. Niedawno aktorzy z „M jak miłość” po przerwie powrócili na plan. Widzowie mogą się więc przygotować na wielkie w sezonie 2022/2023.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić

Źródło: Interia, Wirtualne media