Dziś „Tłusty Czwartek”, więc jak co roku Polaków ogarnął pączkowy szał. Nawet osoby na diecie w tym dniu pozwalają sobie na trochę więcej. Okazuje się, że nie wszyscy jednak mogą sobie pozwolić na objadanie się pączkami słynnej restauratorki, Magdy Gessler. Nie uwierzycie, ile kosztują!

Według statystyk przeciętny warszawiak zje dzisiaj średnio dwa pączki. Ich ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu groszy. Najdroższe okazy w Warszawie kupimy u Magdy Gessler. Za jedną sztukę z nadzieniem różanym restauratorka życzy sobie 8 zł! Natomiast za pączka z nadzieniem malinowym zapłacimy aż 9 zł.

Ceny pączków Magdy Gessler szokują

Cena zdecydowanie zwala z nóg. Mimo to pączki Magdy Gessler cieszą się sporą popularnością. Większość Polaków jest jednak przerażona ceną i wolą kupić tańsze zamienniki.

– Pączki w Biedronce po 38 gorszy, a ta sprzedaje za 9 złotych?! Kto to kupuje? Można mieć za to ponad 23 pączki w biedrze – pisze sfrustrowany pan Karol.

Nie wszyscy są jednak tego zdania:

– Może drogo, ale co z tego? Liczy się jakość, a ta u Pani Magdy jest ŚWIETNA! Wolę jednego pączka ale smacznego niż nawet 100 tłustych kartofli z dyskontu – ripostuje pani Oliwia.

A wy kupilibyście pączka od Magdy Gessler?

Źródło: pikio.pl

ZOBACZ GALERIĘ: 

https://www.instagram.com/p/Be3qYlKn9Eh/?taken-by=magdagessler_official

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMarina Łuczenko jest W CIĄŻY? Opublikowała wymowne zdjęcie
Następny artykułMłodziutka kochanka Durczoka pokazała na Instagramie NAGIE PIERSI