Connect with us

Lifestyle

PRZESADZIŁA! Tyle kosztują pączki Magdy Gessler

Opublikowane

-

pączki magdy gessler
WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Dziś „Tłusty Czwartek”, więc jak co roku Polaków ogarnął pączkowy szał. Nawet osoby na diecie w tym dniu pozwalają sobie na trochę więcej. Okazuje się, że nie wszyscy jednak mogą sobie pozwolić na objadanie się pączkami słynnej restauratorki, Magdy Gessler. Nie uwierzycie, ile kosztują!

Według statystyk przeciętny warszawiak zje dzisiaj średnio dwa pączki. Ich ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu groszy. Najdroższe okazy w Warszawie kupimy u Magdy Gessler. Za jedną sztukę z nadzieniem różanym restauratorka życzy sobie 8 zł! Natomiast za pączka z nadzieniem malinowym zapłacimy aż 9 zł.

Ceny pączków Magdy Gessler szokują

Cena zdecydowanie zwala z nóg. Mimo to pączki Magdy Gessler cieszą się sporą popularnością. Większość Polaków jest jednak przerażona ceną i wolą kupić tańsze zamienniki.

– Pączki w Biedronce po 38 gorszy, a ta sprzedaje za 9 złotych?! Kto to kupuje? Można mieć za to ponad 23 pączki w biedrze – pisze sfrustrowany pan Karol.

Nie wszyscy są jednak tego zdania:

– Może drogo, ale co z tego? Liczy się jakość, a ta u Pani Magdy jest ŚWIETNA! Wolę jednego pączka ale smacznego niż nawet 100 tłustych kartofli z dyskontu – ripostuje pani Oliwia.

A wy kupilibyście pączka od Magdy Gessler?

Źródło: pikio.pl

ZOBACZ GALERIĘ: 

https://www.instagram.com/p/Be3qYlKn9Eh/?taken-by=magdagessler_official

WSTECZ1 z 5
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Lifestyle

Skandal! Robaki w pizzy Da Grasso. Kobieta po zjedzeniu pizzy prawie poroniła

Opublikowane

-

robaki w pizzy Da grasso

Obrzydliwe! Jedna z klientek popularnej w Polsce sieci pizzerii Da Grasso znalazła w swojej pizzy robaki! Ten widok naprawdę przyprawia o mdłości. Inna kobieta twierdzi natomiast, że po zjedzeniu pizzy prawie poroniła. Na reakcje przedstawicieli firmy nie trzeba było długo czekać.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Postawił jej ultimatum. Schudła 57 kg, aby zasłużyć na oświadczyny

Opublikowane

-

musiała schudnąć, żeby zasłużyć na oświadczyny

Musiała schudnąć, żeby zasłużyć na oświadczyny. Każdy powód jest dobry, aby zadbać o siebie, ale ten chyba nie brzmi najlepiej.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Duże zmiany w Tinderze! Będą ograniczenia dla mężczyzn

Opublikowane

-

duże zmiany w Tinderze

Szykują się duże zmiany w Tinderze. W najnowszej aktualizacji tylko kobiety będą mogły rozpoczynać rozmowy. To chyba nie spodoba się mężczyznom. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy