Maja Hirsch podczas emisji nowego odcinka „Przez Atlantyk” wyznała, że Antek Królikowski miał trudności z przetrwaniem nocy na niespokojnych wodach. Aktorowi brakowało ulubionych słodyczy.

TVN rozpoczął niedawno emisję nowego programu, w którym polscy celebryci przeżywają niesamowitą przygodę życia. Z pomocą doświadczonych kapitanów muszą przetrwać na statku przemierzającym Ocean Atlantycki.

Dla wielu uczestników jest to pierwsze starcie z niewyobrażalną siłą natury. Niektórzy przeżywają dość spore kryzysy.

Maja Hirsch opowiedziała jak Antek Królikowski radzi sobie w programie Przez Atlantyk

Podróżujące na statku gwiazdy polskiego show-biznesu muszą poradzić sobie nie tylko z siłami natury, ale także własnymi słabościami. Zamknięcie w małej przestrzeni z dużą ilością osób często wywołuje konflikty spowodowane drobnostkami.

Podczas ostatniego odcinka zostały ujawnione niepokojące fakty o jednym z uczestników programu „Przez Atlantyk”, Antku Królikowskim. Maja Hirsch wyznała, że aktorowi zdarza się podjadać w nocy przeznaczoną dla wszystkich rację żywieniową. Mężczyzna najbardziej gustuje w słodyczach. To niejedyna jego wpadka na zagranicznych wodach.

— Inwentaryzacja żywności jest konieczna, dlatego, że czasem Antek nie pamięta, że jadł w nocy słodycze i otwiera skarbczyk, a tam nie ma czegośwyznała Maja Hirsch.

— To przykre, że na dwa tygodnie zostały mi dwie tabliczki czekolady i dwa batoniki — tłumaczył swoje zachowanie Antek Królikowski.

Do następnego konfliktu doszło pomiędzy Mają Hirsch a inną uczestniczką „Przez Atlantyk”, Renatą Kaczoruk. Aktorka za namową wspomnianego gwiazdora postanowiła zawalczyć o miejsce do spania podczas najbliższej nocy.

W czasie rozmowy z modelką doszło do nieporozumienia, przez co kobiety zaczęły się kłócić, a ostatecznie z oczu Renaty Kaczoruk polały się łzy.

Ciężkie warunki atmosferyczne i brak prywatności mocno odbiły się na uczestnikach programu TVN. Dla wielu z nich wyprawa okazała się prawdziwą szkołą przetrwania. Ich nowe przygody można oglądać już w najbliższą środę o godzinie 21:35 w TVN.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok