Ania Bardowska w najnowszym filmiku w serwisie internetowym YouTube pokazała kulisy wyboru dodatków do domu. W nieoczekiwanym momencie doszło do spięcia między małżonkami. Poszło o uszkodzony samochód.

Duetem zachwycali się widzowie Telewizji Polskiej podczas emisji czwartego sezonu popularnego programu „Rolnik szuka żony”. Ania Bardowska porzuciła dotychczasowe życie, by dołączyć do ukochanego Grzegorza w jego gospodarstwie rolnym.

Po zakończeniu telewizyjnej przygody blogerka otworzyła kanał na YouTube, gdzie pokazuje kulisy nowego życia. Najnowsza publikacja od pierwszych sekund zaskoczyła jej widzów.

Ania Bardowska sprzecza się z mężem o uszkodzone auto

Bohaterzy „Rolnik szuka żony” ostatnimi czasy przechodzą ogromne zmiany związane z budownictwem własnego domu. Choć rozpoczęły się już początkowe prace, przed małżeństwem jeszcze sporo decyzji do podjęcia.

Ania Bardowska wraz z Grzegorzem wybrała się do Wrocławia, by dokonać kolejnych wyborów, jednak filmik przygotowany z tej okazji przez blogerkę rozpoczął się niespodziewanie.

Zaczynamy vlog od kłótni. Mój mąż oszalał — rozpoczęła pierwsze sekundy filmu Ania Bardowska.

Okazuje się, że do nieprzyjemnej sytuacji doszło ze względu na zarysowany zderzak z tyłu auta. Każde z małżonków zarzekało się, że nie dopuściło do takiego uszkodzenia. Bohaterka „Rolnik szuka żony” pokazała widzom zarysowania na aucie, jednak nie przyznaje się do sytuacji, w której mogłoby do nich dojść.

Nie ja, może ktoś mnie. Ale ja naprawdę idealnie parkuję. Ja nawet jak krzywo zaparkuje, to się denerwuje i poprawiam, żeby stać idealnie w liniach — zarzekała się.

Ostatecznie małżeństwo nie znalazło winowajcy, jednak to nie popsuło im dalszej części wyjazdu. Po drobnych ustępstwach oboje ruszyli na zakupy, by znaleźć dekoracje do nowego domu.

Ania Bardowska
Kadr z kanału Youtube (youtube.com/Ania Bardowska)
Ania Bardowska
Kadr z kanału Youtube (youtube.com/Ania Bardowska)
Ania Bardowska
Kadr z kanału Youtube (youtube.com/Ania Bardowska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Grzegorz Bardowski z „Rolnik szuka żony” ma koszmary. Przerażająca wizja nie daje mu odpoczywać na urlopie
  2. „Mam już dosyć”. Anna Mucha zalana łzami na planie „M jak miłość”, Katarzyna Cichopek przybyła z odsieczą
  3. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaryzykowali. Pokazali się w nietypowej odsłonie