Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Niecały rok po jego śmierci w najlepsze trwa konflikt rodzinny, którego głównym bohaterem jest syn artysty. Okazuje się jednak, że problemy ma także przybrana córka legendarnego wokalisty – kobieta sprzedaje bowiem okazałą willę, w której mieszkała dotychczas.

Co stanie się z „córką” Krzysztofa Krawczyka?

Sylwia Urbańczyk jest siostrzenicą Ewy Krawczyk. Mimo medialnych doniesień zaprzeczyła ona jednak, by kiedykolwiek została adoptowana przez wokalistę i jego żonę.

– Jako najstarsza córka Barbary Wojtal oświadczam, że ani ja, ani żadna z moich sióstr nie jesteśmy, ani nie byłyśmy adoptowane przez Krzysztofa Krawczyka i Ewę Krawczyk – powiedziała.

Temat Sylwii powrócił jednak w związku z problemami finansowymi, z którymi ma się obecnie zmagać. Na jednym z portali pojawiło się bowiem ogłoszenie sprzedaży okazałej willi, w której zamieszkuje „córka” Krawczyka.

Nieruchomość znajduje się zaledwie 20 kilometrów od domu Ewy, ma około 250 metrów kwadratowych oraz składa się z 5 pokoi, garażu i ogrodu. Całość wyceniono zaś na 1 350 000 złotych.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Informator Pomponika zdradza, że już wkrótce Sylwia może zamieszkać z wdową po Krzysztofie Krawczyku.

– Jest najbardziej związana z Ewą, bo spędzała z nią wiele czasu w trasach koncertowych i nawet z wyglądu bardzo przypomina ciotkę. Jest dość skryta i nie zdradza swoich planów byle komu, ale mogła podjąć decyzję o tym, że zamieszka z Ewą i dlatego pozbywa się dużej i drogiej w utrzymaniu nieruchomości – podaje redakcja.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kim jest żona Szymona Hołowni? Ma pracę, którą w Polsce wykonuje zaledwie kilka kobiet
  2. Szklanki Magdy Gessler w Biedronce. Ile kosztują i do kiedy można kupić?
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić

Redaktor