Przyczyna śmierci 37-latki z Poznania została zdiagnozowana. Kobietę przebadano pod kątem obecności koronawirusa, wyniki testów laboratoryjnych wyszły pozytywnie. W Polsce każdego dnia publikowane są kolejne informacje na temat osób zakażonych. Epidemia wciąż się rozprzestrzenia. 

Ministerstwo Zdrowia na bieżąco informuje o kolejnych osobach, znajdujących się w gronie osób zarażonych koronawirusem. Dziś podano do wiadomości komunikat o kolejnych 11 osobach dotkniętych COVID-19. Na tę chwilę liczba osób zakażonych w Polsce wynosi 547. 

Przyczyna śmierci 37 latki z Poznania została ujawniona

Mieszkanka z Poznania jakiś czas temu została poddana badaniom weryfikującym obecność koronawirusa. Testy wykazały, że kobieta została zarażona. Natychmiast podjęto odpowiednie działania. Jeszcze wczoraj kobieta walczyła o życie, niestety dziś Ministerstwo Zdrowia, podało do wiadomości smutną informację: 

– Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta, która trafiła do szpitala w stanie ciężkim ze współistniejącymi chorobami. Czekamy na diagnozę lekarzy co do przyczyn śmierci. – opublikowano wpis na twitter.com

Chora 37-latka w piątek została przeniesiona ze szpitala w Wolicy do szpitala zakaźnego w Poznaniu. Musiała zostać przetransportowana, ponieważ placówkę znajdującą się w Wolicy, zamknięto z powodu wybuchu epidemii wewnątrz ośrodka. Koronawirus został wykryty nie tylko u pacjentów, ale również wśród personelu medycznego. 

Przyczyna śmierci mieszkanki Poznania długo nie była jasna. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala ze współistniejącymi chorobami. Lekarze musieli wykluczyć, czy przyczyna śmierci nie była spowodowana innymi schorzeniami, na które pacjentka leczyła się wiele lat. Niestety, najgorsze przypuszczenia się potwierdziły – 37-latka z Poznania zmarła na koronawirusa.

 

 

  1. Sklep wymyślił, jak uniknąć osób kupujących na zapas. Wystarczy jedna kartka
  2. Żona legendarnego muzyka przekazała tragicznie wieści. Zmarł wczoraj na koronawirusa
  3. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób

Epidemia rozprzestrzenia się z dnia na dzień

Każdego dnia służby medyczne wykonują testy weryfikujące obecność koronawirusa. Liczba osób zakażonych wzrasta z dnia na dzień. Aktualnie na terenie naszego kraju mamy ponad pół tysiąca osób zakażonych. 11 nowych przypadków, które dziś zostały potwierdzone to mieszkańcy województwa śląskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego i podkarpackiego. Jak widać, nie ma jednego ogniska choroby, nowe przypadki są wykrywane na terenie całej Polski

Apelujemy o szczególną ostrożność i niebagatelizowanie wszelkich zaleceń. Dbajmy nie tylko o bezpieczeństwo swoje, ale również swoich bliskich, sąsiadów, znajomych. Ta trudna i niecodzienna sytuacja wymaga od nas niecodziennych rozwiązań. Jeżeli mamy taką możliwość zostańmy w domu, dla dobra nas wszystkich. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trwa ogólnopolska zbiórka pieniędzy na walkę z koronawirusem. Ty też możesz pomóc
  2. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  3. Ponad 22 tys. Polaków wróciło do kraju.. Akcja #LOTdodomu przyniosła taki efekt w 7 dni
  4. Żona Andrzeja Sołtysika skrytykowana za różnicę wieku z mężem. Dzieli ich 24 lata, odpowiedziała
  5. Ciąża i poród, a koronawirus. Czy ciężarna powinna się bać? Lekarz odpowiada
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Poprzedni artykułWielkanoc we wrześniu? Watykan wydał dekret ws. koronawirusa
Następny artykułOd poniedziałku zmiany dla pacjentów. NFZ wstrzyma część operacji i zabiegów
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.