Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali razem na łódce, na której doszło to tragicznego w skutkach wypadku. Zaprzyjaźniony ze zmarłym producentem raper pożegnał kumpla w osobistym wpisie na Facebooku. 

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła Polską, a także wieloma gwiazdami naszego rodzimego show-biznesu. W Internecie nie brakuje pożegnalnych wpisów celebrytów, w których w miłych słowach żegnają się ze zmarłym kolegom. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka: Raper: L.U.C zamieścił ich wspólne zdjęcie sprzed kilkunastu dni, na którym razem pływali na łódce, z której wypadł producent. Widniał na niej tajemniczy napis, który w obliczu ostatnich wydarzeń stał się bardzo wymowny: live and let die, czyli: żyj i pozwól umrzeć.

Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka zamieścił pożegnalny wpis

L.U.C to znany polski raper, a także wieloletni przyjaciel Piotra Wożniaka-Staraka. Obaj mężczyźni kilka dni przed feralnym wypadkiem razem pływali na motorówce, na której zginął Piotr Woźniak-Starak. Raper w osobistym wpisie na Facebooku pożegnał zmarłego kolegę. 

– Zginął mój kumpel… Nazywałem go wilkiem z Mazur lub młodym Starkiem. Kochał prędkość i adrenalinę, konstruował wynalazki, robił wspaniałe filmy, żył na pełnych obrotach. Ciężko mi uwierzyć, że to zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Rest in Extreme Peter Stark. Ostatnie dni są dla mnie bardzo ciężkie. Zacznę jednak od najgłębszych wyrazów współczucia dla Agnieszki Woźniak-Starak i całej rodziny Piotrka, która przeżywa horror. Uszanujmy to- rozpoczął wpis przyjaciel Staraka. 

W dalszej części obszernego wpisu L.U.C wspomina, że tej fatalnej nocy miał okropny sen, a bowiem śniło mu się, że  tonęła jego ukochana, a on nie mógł jej znaleźć pośród fal. Gdy się obudził, zastała go tragiczna wiadomość o zaginięciu Staraka. 

– Dziękuję Ci za wspólne chwile Wilku z Mazur. Niech Twoja śmierć nauczy nas pokory i naoliwi nam hamulce.- zakończył przyjaciel Staraka. 

Cały pożegnalny wpis zobaczycie w galerii na dole. 

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak zginał nad ranem w niedzielę 18 sierpnia na jeziorze Kasajno. Producent płynął motorówką z tajemniczą 27-letką, gdy nagle podczas ostrego skrętu wypadli poza burtę. Kobiece udało się dopłynąć do oddalonego o 100 metrów brzegu, niestety Piotr Woźniak-Starak nie miał tyle szczęścia. Przez 5 dni trwała akcja poszukiwawcza, aż dopiero w czwartek 22 sierpnia w godzinach porannych znaleziono jego ciało.

Cała rodzina zmarłego producenta i najbliżsi przyjaciele są pogrążeni w wielkim smutku.  Nie ma jeszcze żadnych informacji dotyczących pogrzebu producenta. Z pewnością nie zdarzy się to szybko, ponieważ musi zostać przeprowadzona jeszcze sekcja zwłok. Agnieszce Woźniak-Starak i całej rodzinie Piotra Woźniaka-Staraka przesyłamy najszczersze wyrazy współczucia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

przyjaciel
facebook.com/planetluc

Całe oświadczenie przyjaciela Piotra Woźniaka-Staraka. 

przyjaciel
facebook.com/planetluc

Raper L.U.C pływał ze Starakiem kilka dni przed wypadkiem. 

przyjaciel
Fot.filmpolski.pl

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia. Miał 39 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
  3. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
  4. To już pewne. Beata Kozidrak przyznała, czy jest zakochana, fani mogą odetchnąć z ulgą
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało