Gdy Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się, przez pewien moment w mediach pisano tylko o nich. Zamieszanie przeciągało się głównie dlatego, że tancerz decydował się na liczne, choć w większości przypadków niekonkretne aluzje dotyczące rozstania. Zupełnie inaczej zachowywała się jednak aktorka.

Ta w mediach społecznościowych absolutnie nie dawała po sobie poznać, że przechodzi przez trudny okres, a w zamian ciągle wrzucała uśmiechnięte fotki w szałowych, często sponsorowanych kreacjach. Dlaczego zdecydowała się zachowywać w ten sposób?

Dlaczego Kasia Cichopek nie mówi o rozstaniu?

Gdy była już para oznajmiała opinii publicznej swoje rozstanie, wydała komunikat, w którym zaznaczyła, że nie zamierza medialnie komentować swojej decyzji. Już ta decyzja powinna wyjaśniać, dlaczego Kasia Cichopek nie mówi o rozwodzie. Najzwyczajniej świecie jest wierna temu, co wcześniej sobie założyła.

Można było jednak przypuszczać, że nieco zmieni swoją strategię, gdy coraz więcej o rozstaniu mówił jej były partner. Ten w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską w ramach „Miasta Kobiet” nie tylko opowiadał o tym jak się czuje w związku z rozwodem, ale też zasugerował, że Kasia Cichopek zostawiła go dla kogoś innego.

Niedługo po emisji tego programu aktorka nawet zablokowała możliwość komentowania jej postów na Instagramie, prawdopodobnie w obawie przed hejtem, który mógł się na nią wylać po słowach Hakiela. Mimo to i tak nie zdecydowała się sprawy skomentować. Jej domniemana przyjaciółka w rozmowie z magazynem „Party” zdradziła, dlaczego aktorka tak postąpiła.

Jak się okazuje, wszystko ze względu na dzieci. Kasia stawia ich dobro na pierwszym miejscu i wie, że bardzo przeżyły rozstanie rodziców. Nie chce więc dokładać im stresu swoimi wypowiedziami i ciągnięciem tej sprawy w mediach. Zresztą, obydwoje ze swoim byłym partnerem bardzo dbają teraz o swoje pociechy. Zmieniają się opieką co tydzień i gdy już mają dzieci pod ręką, starają się je gdzieś zabierać. Na Wielkanoc Kasia Cichopek poleciała z nimi na Malediwy, ale Hakiel całkiem niedawno zabrał je do Zakopanego. Z synem za to regularnie trenuje na siłowni.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” nie żyje. Znajomy ujawnia jak wyglądały jego ostatnie chwile
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Źródło: Party/ Pomponik

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl