Przyjaciółki to jedna z najpopularniejszych produkcji stacji Polsat, a jej widzowie interesują się zarówno wątkiem serialu, jak i życiem prywatnym tytułowych przyjaciółek. Ci jednak mogą być zmartwieni – media właśnie obiegła smutna informacja. Jak donosi portal Fakt.pl, jedna z gwiazd serialu cierpi na koronawirusa. Co dalej z popularną produkcją Polsatu? Drży cała ekipa filmowa. 

Przyjaciółki ostatnio nie mają za dużo szczęścia. Dopiero co wróciły na plan zdjęciowy po panującej w całym kraju pandemii koronawirusa, a już muszą przerwać swoją ukochaną pracę. Jak się okazuje, pandemia wciąż trwa, przekonała się o tym jedna z gwiazd popularnego serialu.

Gwiazda serialu Przyjaciółki zachorowała na koronawirusa

Tytułowe przyjaciółki – Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska zaledwie miesiąc po powrocie na plan zdjęciowy, muszą wrócić do domowego zacisza, a dodatkowo – wykonać badania na obecność COVID-19. Media obiegła informacja, że jedna z gwiazd serialu zachorowała na koronawirusa

Same bohaterki jednak nie odnoszą się do tych informacji. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nie chcę się na ten temat wypowiadać – krótko urwała Anita Sokołowska, rozmawiając z portalem Fakt.pl. Pozostałe z aktorek, również nie odniosły się do tego smutnego tematu. Głos zabrał jednak reżyser serialu.

  1. Hanna Lis skomentowała wyniki wyborów. Gwiazda w mocnych słowach o Szymonie Hołowni i Władysławie Kosiniaku-Kamyszu
  2. „Nie mam złudzeń”. Kinga Duda szczerze oceniona przez osobę, która dobrze ją poznała
  3. Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Właśnie zwrócił się do Andrzeja Dudy i swoich wyborców

Produkcja Przyjaciółki zawieszona do odwołania

Do sytuacji odniósł się jednak sam reżyser serialu, Grzegorz Kuczeriszka.

– Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni… Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają. Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność  – stwierdził w rozmowie z dziennikiem.. 

Z doniesień portalu Fakt.pl wynika, że zdjęcia do serialu, póki co zostały wstrzymane. Pojawia się więc pytanie – co dalej z uwielbianą produkcją Polsatu? Tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast jedno – zdrowie jest najważniejsze. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

PRZYJACIÓŁKI
instagram.com/przyjaciolkipolsat

Kiedy ekipa filmowa wróci na plan zdjęciowy? Oby jak najszybciej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w „Kuchennych Rewolucjach”
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Kinga Duda zyskała wczoraj najwięcej? Znany gej w szczerych słowach o wczorajszym wystąpieniu córki Dudy
  4. Niespodziewanie ujawniono największy sekret Andrzeja Dudy. Dzięki niemu mógł wygrać wybory
  5. Od lat zdradza męża. Pouczający wpis daje do myślenia każdej kobiecie, która marzy o romansie
  6. Nowy grób Woźniak-Staraka odbiera mowę. Pojawiły się dobitne zdjęcia

Źródło: fakt.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.