Przyjaciółki postanowiły, że zrobią sobie identyczne tatuaże. W ten sposób chciały przypieczętować swoje bliskie stosunki, które trwały już 30 lat. Wzór, który wybrały na tę okazję, jest naprawdę zaskakujący.

Przyjaźń to coś, co zawsze warto pielęgnować. Bywa jednak, że musi ona pokonać ogromne przeszkody. Dzięki temu możemy obiektywnie spojrzeć na to, kto jest prawdziwym przyjacielem, a kto się tylko pod niego podszywa. Trzeba przyznać, że akurat te kobiety są w tych kwestiach wzorem do naśladowania.

Przyjaciółki na zawsze

Dwie kobiety spotkały się po raz pierwszy 30 lat temu i to właśnie ten dzień zapamiętają do końca życia. Okazało się, że właśnie wtedy zapoczątkowały nowy rozdział w swoim życiu. Od tego czasu są nie tylko najlepszymi przyjaciółkami, ale co więcej, bratnimi duszami.

Kiedy zbliżała się 30 rocznica ich poznania, starsze panie postanowiły, że chcą w jakiś sposób przypieczętować swoją zażyłość. W pewnym momencie wpadły na pewien pomysł, który na początku wydawał im się wyjątkowo abstrakcyjny. Po chwili namysłu zadecydowały, że zrobią sobie takie same tatuaże.

Co wytatuowały sobie przyjaciółki?

Ku zdziwieniu wszystkich, starsze panie wytatuowały sobie uśmiechnięte piwa, które trzymają się za ręce. Trzeba przyznać, że pomysł na akurat taki wzór jest bardzo oryginalny.

Zdjęcie, na którym przyjaciółki chwalą się swoimi tatuażami, trafiło do sieci za pośrednictwem wnuczka jednej z kobiet. Pod fotografią zamieścił, także komentarz. Widać, że jest dumny ze swojej babci.

-Zdjęcie, które wybrały, symbolizuje to, co oboje kochają: rozmowę i kubek pełen smacznego napoju – a także wszystkie inne wspaniałe rzeczy, takie jak wsparcie i szczęście, które przynosi przyjaźń.- napisał wnuczek na mediach społecznościowych.

Fotografia od razu poruszyła serca internautów. Doskonale wiedzą, że nie tak łatwo jest utrzymać przyjaźń przez tyle lat. Przyznają również, że zazdroszczą tego, że przyjaciółki mają siebie i potrafią poradzić sobie z niemal każdym problemem.

A czy wy macie taką przyjaciółkę, z którą chciałybyście się zestarzeć?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

przyjaciółki
https://www.instagram.com/thiagotostattoo/

Przyjaciółki, które znają się od 30 lat zrobiły sobie takie same tatuaże.

damska przyjaźń
unsplash.com rawpixel

Czasami bardzo ciężko znaleźć przyjaciółkę na całe życie.

Znaki zodiaku
Fot. Unsplash.com @bewakoofofficial

Czy znaleźliście już kogoś, na kogo zawsze możecie liczyć?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  3. Jej kot bez przerwy niszczył choinkę. Wpadła na pomysł, dzięki któremu teraz boi się do niej zbliżyć
  4. Guz mózgu odebrał radość życia sędzinie Annie Marii Wesołowskiej. ”Mam niesymetryczną twarz i problem z otwieraniem oka”
  5. Jolanta Kwaśniewska oceniła Agatę Dudę. „Mogę powiedzieć TYLKO O OBRAZKU, jaki widzimy”
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

źródło: popularne.pl

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.