Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przyjaciółki czy rywalki? Ujawniono, jak wyglądają relacje Marty Manowskiej i Małgorzaty Tomaszewskiej
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.08.2022 10:47

Przyjaciółki czy rywalki? Ujawniono, jak wyglądają relacje Marty Manowskiej i Małgorzaty Tomaszewskiej

Marta Manowska Małgorzata Tomaszewska
fot. Instagram/martamanowska Instagram/malgorzata__tomaszewska

Nie milkną głosy na temat rzekomego konfliktu, jaki panuje pomiędzy dwoma najpopularniejszymi prezenterkami Telewizji Polskiej. Mowa oczywiście o Marcie Manowskiej i Małgorzacie Tomaszewskiej, które według mediów stały się dla siebie poważną konkurencją, po tym jak prowadząca „Pytanie na śniadanie” zastąpiła koleżankę w roli gospodyni „The Voice Senior”. Jakie naprawdę są relacje pań?

Małgorzata Tomaszewska od dłuższego czasu spełnia się w roli prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Gwiazda szturmem podbiła serca telewidzów i od pewnego czasu obstawia najpopularniejsze wydarzenia TVP, między innymi Wakacyjną Trasę Dwójki. Teraz prezenterka zadebiutuje w nowej roli i zastąpi występującą w „The Voice Senior” Martę Manowską.

Dotychczasowa gospodyni talent show zajmuje się także prowadzeniem takich programów, jak „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości”. Teraz w mediach mówi się o konflikcie gwiazd, jaki miał rzekomo wystąpić po zmianach w TVP. Jak jest naprawdę?

Małgorzata Tomaszewska i Marta Manowska: Jakie są relacje między dziennikarkami TVP?

Wbrew doniesieniom medialnym, żadna z pań nie żywi niechęci do swojej telewizyjnej koleżanki. Podczas ostatniego wywiadu Małgorzata Tomaszewska wyznała, że ona i Marta Manowska nie są do siebie wrogo nastawione, ale też nie są bardzo bliskimi koleżankami. Prezenterka podkreśliła jednak, że brak przyjaźni wynika z obowiązków zawodowych i dotychczasowego braku wspólnych projektów, a nie nerwowej atmosfery za kulisami TVP.

-Nie rozmawiałam z Martą, bo my generalnie się bardzo słabo znamy. Znamy się na „Cześć, cześć”. Widujemy się na konferencjach ramówkowych, na korytarzu, gdzie nie ma możliwości nawiązania większej relacji. Nigdy razem nie pracowałyśmy — powiedziała Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z dwutygodnikiem „Show”.

Czy Małgorzata Tomaszewska boi się porównań do Marty Manowskiej?

Od czasu ogłoszenia prowadzącej „Pytania na śniadanie” nową gospodynią show „The Voice Senior” media spekulują o tym, która z pań lepiej sprawdzi się w tej roli. Część z nich uważa, że sympatyczna Marta Manowska jest bezkonkurencyjna, ale inni twierdzą, że nowa gwiazda wniesie do programu powiew świeżości.

Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z dwutygodnikiem zdradziła, czy zdarza jej się odczuwać presję po przeczytaniu tego typu informacji w sieci oraz, czy boi się porównań do swojej koleżanki z branży.

-Jeżeli będą, to będą. Nie mam na to wpływu. Marta jest świetną prowadzącą. Spełnia się nadal w formatach. Czekają na nią nowe wyzwania. Ja jestem zupełnie inna. Na pewno nie będę próbowała nikogo naśladować — wyznała dziennikarka.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MARTA ???? MANOWSKA (@martamanowska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska nie wytrzymała, nie kryła swoich emocji. Wydała oświadczenie ws. krzywdzących plotek
  2. Danuta Szaflarska nigdy nie wylewała za kołnierz. Aż trudno uwierzyć, z czym ją pochowano
  3. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie podzielili majątku. Chodzi o miliony złotych

Źródło: Show