Przyjaciółki: Joanna Liszowska znalazła się na fali krytyki po występie na festiwalu Disco pod Gwiazdami. Pomimo pięknej kreacji, w której zaprezentowała się na scenie, internauci nie pozostawili na aktorce suchej nitki, powątpiewając w jej zdolności wokalne. Czy było aż tak źle?

Kilka dni temu w Białymstoku odbyła się szósta edycja Disco pod Gwiazdami. Widzowie Polsatu mogli podziwiać na scenie najbardziej znanych polskich wokalistów. Oprócz Maryli Rodowicz, Dody i zespołu Feel, widowisko uświetniła jedna z głównych bohaterek serialu Przyjaciółki. Niestety, jej występ nie należał do  udanych.

Joanna Liszowska jako piosenkarka

Joanna Liszowska od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w przemyśle muzycznym. Gwiazda ma na swoim koncie m.in. udział w programie Jak oni śpiewają oraz współpracę z Piotrem Rubikiem, który na jednej ze swoich płyt zamieścił nagraną przez nią piosenkę – Teraz wiem.

W czerwcu tego roku artystka wydała także singiel Into U, który wywołał dość mieszane uczucia wśród odbiorców.

Przyjaciółki: Joanna Liszowska w Disco pod Gwiazdami

3 sierpnia w Białymstoku odbyła się szósta edycja festiwalu Disco pod Gwiazdami, który Joanna Liszowska miała przyjemność prowadzić wraz z Michałem Koterskim.

Aktorka uświetniła całe wydarzenie, wykonując piosenkę Zdzisławy Sośnickiej pt. Aleja GwiazdInternauci, którzy mieli okazję oglądać jej występ, niestety nie byli zachwyceni…

Wiele osób, które oglądały całe widowisko, przyznało, że tego dnia Joanna wyglądała zjawiskowo, jednak jej wokal nieco popsuł cały efekt: 

— Jak można było zmasakrować tak piękną piosenkę — czytamy — Pani Joasiu, wyglądała pani pięknie, ale wykon… tragedia — Aktorka z niej dobra, ale wokalistka żadna — komentowali internauci.

ZOBACZ WIDEO:

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Przyjaciółki: Joanna Liszowska
instagram.com @joannaliszowskaofficial

Przyjaciółki: Joanna Liszowska od kilku lat próbuje swoich sił w przemyśle muzycznym. W czerwcu tego roku premierę miał jej singiel Into U.

Przyjaciółki: Joanna Liszowska
Kadr z „Disco pod Gwiazdami”

Prowadząca szóstej edycji festiwalu Disco pod Gwiazdami zaprezentowała na scenie utwór Zdzisławy Sosnickiej pt. Aleja Gwiazd. Publiczność nie była zachwycona…

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jagna Marczułajtis-Walczak ma ciężko chorego syna. Zdobyła się na poruszające wyznanie
  2. Agata Duda ma powody do radości. Kinga zdradziła mamie swoje plany na przyszłość
  3. Sonia Bohosiewicz przeżyła chwilę grozy na wakacjach. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułStanisława Celińska i Andrzej Seweryn znają się jeszcze ze szkoły. Przez pewien czas łączyło ich uczucie
Następny artykułŻona Andrzeja Sołtysika skrytykowała wakacje w Bułgarii. Fani są podzieleni
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.