Przyjaciółki: Joanna Liszowska opublikowała szokujące zdjęcie. Gwiazda ma zabandażowaną szyję, a fani życzą jej powrotu do zdrowia. Co jej się stało? Pierwsza myśl to poważna operacja. Na szczęście aktorka szybko wyjawiła całą prawdę.

Przyjaciółki zapewniły czterem głównym bohaterkom ogromną popularność. Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska i Joanna Liszowska od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów serialu. Jedna z aktorek poważnie zmartwiła swoich wielbicieli. Pokazała zdjęcie, które w pierwszej chwili przyprawia o dreszcze. Szybko zdradziła, dlaczego musiała poddać się zabiegowi.

Przyjaciółki: Co się stało Joannie Liszowskiej?

Joanna Liszowska podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym ma zabandażowaną szyję, a spod opatrunków wystają kable. Gwiazda od razu wyjaśniła, jaki zabieg właśnie przeszła. Jej wielbiciele mogą odetchnąć z ulgą, choć w pierwszej chwili byli w szoku.

– Hej! Jonoforeza… podobno pomaga. Już chce mi się śpiewać! – wyznała Joanna Liszowska.

– Głos doszedł do głosu. Żąda wakacji i spa. Chyba — pisała dalej w komentarzach.

Już wiadomo, że gwiazda, która miesiąc temu wydała swój pierwszy utwór, ma problemy z głosem. Intensywna praca sprawiła, że głos odmówił posłuszeństwa. Poddała się zabiegowi, który ma pomóc w problemach zdrowotnych.

 

 

Jaki zabieg przeszła Joanna Liszowska?

Joanna Liszowska przeszła zbieg jonoforezy. Na czym on polega? Chore miejsce smaruje się odpowiednim preparatem, następnie po jego obu stronach umieszcza się elektrody. Całość należy zabandażować. Ostatnim krokiem jest uruchomienie urządzenia generującego prąd. Jak to działa? Przepływający prąd sprawia, że lek wchłania się znacznie lepiej niż bez tej procedury. Brzmi dość przerażająco, ale zabieg jest bezbolesny. Pacjenci mogą odczuwać jedynie lekkie mrowienie. 

Joanna Liszowska wydała swój pierwszy singiel i od razu zapowiedziała kolejne utwory. Przyznała też, że w planach ma trasę koncertową. Najwyraźniej podczas intensywnych nagrań i przygotowań do występów gwiazda nabawiła się problemów z głosem. Fani nie mogą doczekać się powrotu Joanny do formy! Z niecierpliwością czekają na kolejne piosenki gwiazdy. Jej pierwszy singiel ma już ponad 430 tysięcy wyświetleń.

ZOBACZ ZDJĘCIA JOANNY LISZOWSKIEJ:

Joanna Liszowska
instagram.com/joannaliszowskaofficial

Joanna Liszowska pokazała zdjęcie z zabandażowaną szyją.

Joanna Liszowska
instagram.com/joannaliszowskaofficial

Gwiazda przeszła zabieg, który ma jej pomóc odzyskać głos.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Danuta Lato była gwiazdą lat osiemdziesiątych. Zniknęła ze sceny niespodziewanie
  2. Wykształcenie Izabeli Janachowskiej robi wrażenie! Tancerka obroniła magistra
  3. Gwiazda TVP wzięła ślub! Aktorka postawiła na zmysłowe koronki, przystojny mąż również zaszalał ze strojem
  4. Helena Vondráčková podkochiwała się w polskim muzyku. Ich spotkanie zainicjowała Maryla Rodowicz
  5. ”Rodzinka.pl” nie będzie emitowana w piątkowe wieczory. Na miejsce hitowego serialu wskoczy „Czar par”
Poprzedni artykułDziecko na widok kota dostaje szału! Reakcja malucha jest bezcenna
Następny artykułPodróż do Australii to nie tylko eukaliptusy i misie koala. Zobacz przerażające zdjęcia
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.