Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Meller opublikował zdjęcia z młodości. Przyjaźnił się ze słynną dziennikarką
Marta Kulik
Marta Kulik 25.10.2019 18:03

Marcin Meller opublikował zdjęcia z młodości. Przyjaźnił się ze słynną dziennikarką

przyjaźń
fot. screen YouTube Plejada

Przyjaźń z młodzieńczych lat przetrwała do dziś. Kiedyś Marcin Meller spędzał długie godziny ze słynną dziennikarką, teraz pokazał zdjęcia ze wspólnych wyjazdów. Fotografie z lat 80. zrobiły furorę w mediach społecznościowych. Na jednej z nich oboje wyglądali niczym hippisi!

Marcin Meller i Paulina Młynarska do dziś utrzymują kontakt. Choć nie mogą widywać się tak często, jak kiedyś, to wspólne spotkania świętują do białego rana. Ze względu na dawną przyjaźń do dziś wiele ich łączy. Stare fotografie są zachwycające, a internauci są pod wrażeniem bujnej fryzury dziennikarza.

Przyjaźń Marcina Mellera i Pauliny Młynarskiej

Zdjęcia sprzed ponad 30. lat pojawiły się na profilu Marcina Mellera i zachwyciły nie tylko internautów, ale też samą Paulinę Młynarską. Dziennikarka natychmiast skomentowała wpis i poprosiła przyjaciela za dawnych lat o przesłanie fotografii. Jedną z nich udostępniła na Facebooku.

-Przyjaciel na śmierć i życie tamtej ery. Dożywotnio mający miejsce w moim sercu. Jest rok 1985, Zakopane, wakacje. Marcin chce wyglądać jak David Bowie, więc robię mu make up. Bez przerwy przebieramy się za różne postaci, zamieniamy płciami, niby wygłupiamy-dziś wiem, że w ten sposób uczymy się siebie i testujemy granice naszych psychicznych terytoriów. Ciągle gadamy o miłości i seksie-wiadomka, jesteśmy nastolatkami – pisala Paulina Młynarska.

przyjaźń

Nie da się ukryć, że oboje bardzo tęsknią za dawnymi czasami. W jednym z komentarzy Marcin Meller poprosił dziennikarkę, aby odezwała się do niego, gdy tylko będzie w Polsce i wpadła zobaczyć, jak wyrosły jego dzieci.

Czym zajmuje się Marcin Meller?

Marcin Meller zajmuje się powadzeniem programu Drugie śniadanie mistrzów. Niedawno odszedł z Dzień dobry TVN, gdzie pojawiał się od 2013 roku. Decyzję o rezygnacji z programu podjęła jego partnerka Magda Mołek, a dziennikarz nie wyobrażał sobie pracy z kimś innym. Ostatecznie uznał, że sytuacja wyjdzie mu na dobre.

-Nie muszę już wstawać o szóstej rano, nie mam rozwalonych weekendów i nie będę odsypiał w ciągu dnia. Także, mimo że co sobotę będę w Drugim śniadaniu mistrzów, dam radę wszystko ogarnąć i nikt na tym nie straci — mówił w rozmowie z Plejadą.

przyjaźń

Marcin Meller od wielu lat pisze do Newsweeka, a w listopadzie 2016 objął funkcję dyrektora wydawniczego w Grupie Wydawniczej Foksal. W tym roku dziennikarz wydał zbiór swoich felietonów Nietoperz i suszone cytryny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. Legendarna aktorka przyznała, że się głodzi, by dobrze wyglądać na scenie. ”Nie jem nic przez 16 godzin”
  3. Prokuratura ujawniła badania na obecność narkotyków u Piotra Woźniak-Staraka. Jaka jest prawda?
  4. Polska piosenkarka i jej coming out: . ”Kiedy mój związek wyszedł na jaw, rodzice zabrali mnie do psychiatry”
  5. Najlepsi mężowie mają jeden z tych 4 znaków zodiaku. Ślub z nimi to gwarancja wielkiego szczęścia
  6. Zostawił 5-miesięczne bliźniaczki z opiekunką, wszystko nagrywała ukryta kamera. Gdy zobaczył, co zrobiła kobieta, natychmiast wezwał policję