Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykra wiadomość dla fanów Krzysztofa Cugowskiego. „Twoja twarz brzmi znajomo” bez jurora
Michał Fitz
Michał Fitz 18.03.2022 22:45

Przykra wiadomość dla fanów Krzysztofa Cugowskiego. „Twoja twarz brzmi znajomo” bez jurora

Krzysztof Cugowski
facebook.com/TwojaTwarzBrzmiZnajomo

Krzysztof Cugowski od tego sezonu jest nowym jurorem w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wokalista zastąpił w tej roli Gromeego. Niestety, z pewnych względów nie pojawił się na ostatnich nagraniach. Dlaczego?

Warto dodać, że muzyk wciąż wypełniał swoją rolę. Połączono się z nim za pomocą rozmowy wideo, dlatego juror mógł oceniać występy z domowego zacisza.

Krzysztof Cugowski nieobecny w studio „TTBZ”

Widzowie dzisiejszego odcinka znów mogli oglądać w studio tylko trójkę jurorów. Już tydzień wcześniej Krzysztof Cugowski nie był obecny na miejscu, ponieważ w domu zatrzymała go kwarantanna. Kiedy w takim razie możemy spodziewać się powrotu popularnego wokalisty? Wydaje się, że niedługo.

Dziś bowiem na jego instagramowej relacji pojawiły się nagrania wprost ze studia programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wokalista udostępnił również fotografię z koleżanką z jury, Małgorzatą Walewską. Wyglądał już na zupełnie zdrowego, dlatego możemy być niemal pewni, że w kolejnych odcinkach będzie występował normalnie.

Warto podkreślić, że Krzysztof Cugowski podchodzi do roli jurora w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” niezwykle poważnie. Przed nagraniami wypowiadał się na ten temat i podkreślał, że bardzo się tym stresuje, bo wcześniej nigdy nie podejmował się niczego podobnego.

Zaznaczał przy tym, że wobec tego będzie się bardzo starał, by niczego nie popsuć, a skupiać się miał przede wszystkim na ocenie samego śpiewu, bo jak stwierdził, na niczym innym w zasadzie się nie zna. Wydaje się, że póki co świetnie spisuje się z powierzonych mu obowiązków, nawet jeśli nie wypełnia ich zawsze w studio.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Danuta Holecka zaliczyła spektakularną metamorfozę. Pozazdrościła koloru i cięcia Monice Olejnik?
  2. Łukasz Nowicki spojrzał prosto w kamerę i zwrócił się do żony. Poruszenie w „Pytaniu na śniadanie”
  3. Życzenia będą napływały z całego kraju, Sławomir i Kajra mają powód do radości. Wielkie święto w domu