Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre komentarze po występie Beaty Kozidrak i Dody w Sopocie
Michał Fitz
Michał Fitz 22.05.2022 09:57

Przykre komentarze po występie Beaty Kozidrak i Dody w Sopocie

Beata Kozidrak
facebook.com/Polsat

W ten weekend w Sopocie odbywa się „Super Hit Festiwal” organizowany przez stację Polsat. W jego trakcie dzieje się wiele wyjątkowych występów, a część z nich związana była z naprawdę wyjątkową okazją. Między innymi dlatego też zaśpiewała Beata Kozidrak.

Chodzi bowiem o jubileusz Dody, która świętuje swoje 20-lecie na scenie. Z tej okazji zdecydowała się zaprosić do zaśpiewania swoich piosenek inne gwiazdy.

Beata Kozidrak i Doda — Jak oceniono ich występ?

Już przed festiwalem było wiadomo o poczynaniach Dody. Ta za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła chociażby, że jedną z piosenek wykona wraz z nią Dawid Kwiatkowski. W sobotę z kolei przed publicznością pojawiła się z nią Beata Kozidrak. Panie wspólnie wykonały dawny przebój Rabczewskiej pod tytułem „2 bajki”. Choć sama jubilatka była ewidentnie wzruszona wyjątkowym wykonem, nie wszystkim się on spodobał.

Jak można było sądzić po transmisji wydarzenia, zachwycona była również zebrana pod sceną publika, ponieważ wiwatowała ona, gdy wokalistki akurat przestawały śpiewać. Mniejsze wrażenie występ zrobił za to na internautach, którzy pod nagraniem koncertu umieszczonym w internecie dali znać, co myślą na temat tego wykonu.

– Matko i córko, moje uszy płaczą. Dlaczego nie zaśpiewały tak, jak kiedyś? — dopytuje jedna z osób, które show widocznie nie przypadło do gustu.

– To jest jakaś masakra — stanowczo stwierdza inna widzka.

Nie zabrakło też komentarzy, w których internauci zaznaczali, że Beaty Kozidrak w ogóle nie powinno być na scenie po tym, co zrobiła w zeszłym roku i jaki wyrok w związku z tym otrzymała. Warto jednak zaznaczyć, że w sieci dali o sobie znać również ci, których występ zachwycił.

– Obie kobiety wspaniały występ. Wow, cudownie stwierdza jedna z internautek.

– Świetnie, super duet — dodaje kolejna użytkowniczka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”