Barbara Sołtysik jest jedną z najwybitniejszych aktorek w Polsce. Pierwsza żona Jana Englerta, z którą aktor rozstał się po 33 latach małżeństwa, zmaga się obecnie z ciężką chorobą. 

Barbara Sołtysik cierpi na poważną chorobę. Wybitna aktorka trafiła do specjalnego ośrodka, gdzie nad jej zdrowiem czuwa wyspecjalizowany personel. 

Barbara Sołtysik zmaga się z ciężką chorobą

Barbara Sołtysik to utalentowana polska aktorka, która popularność zdobyła dzięki występom w takich produkcjach jak „Poślizg”, „Dom” czy „Barwy Szczęścia”. Gwiazda od roku zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W związku ze złym stanem zdrowia aktorka zakończyła swoją karierę w 2015 roku. 

Według najnowszych doniesień była żona Jana Englerta trafiła do specjalistycznego ośrodka, w którym opiekują się nią wykwalifikowani specjaliści. Nie wiadomo, z jaką dokładnie chorobą zmaga się Barbara Sołtysik. Stwierdzono natomiast, że jest to poważny problem z pamięcią. 

-To podstępna choroba. Dziś jej codzienność to strzępy obrazów, które rozmazują się w zakamarkach niepamięci. Przeszłość już nigdy jej nie dotknie. Nawet we wspomnieniach — czytamy na łamach magazynu „Życie na gorąco”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Fani talentu aktorskiego gwiazdy mieli nadzieje, że przerwa w 2015 roku będzie tylko krótką chwilą odpoczynku. Niestety okazało się, że problemy byłej żony Jana Englerta są poważniejsze, niż mogła się spodziewać. Barbara Sołtysik na razie nie planuje powrotu do zawodu i nie wiadomo, czy będziemy jeszcze kiedyś mieć okazję podziwiać ją w serialach lub na deskach teatralnych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W poniedziałek w Biedronce istne szaleństwo. Ceny jak marzenie
  2. Nagle zapadła się pod ziemię. Gdzie teraz mieszka Pola Raksa?
  3.  Wielka afera, internauci porażeni decyzją Polsatu. Poszło o niepełnoletnią Viki Gabor