Siostra Antka Królikowskiego i córka Pawła Królikowskiego – Joanna Królikowska – 11 września wzięła ślub. Jej wybrankiem jest sportowiec Jakub Piotr Nowak. Ekspert i projektant mody skomentował suknię ślubną Julii i nie miał o niej zbyt wiele dobrego do powiedzenia.

W ciągu ostatniego miesiąca dwoje z piątki dzieci Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej wzięło ślub. Najpierw na ślubnym kobiercu stanął Antek Królikowski, który ożenił się z Joanną Opozdą.

Teraz przyszła kolej na Julię Królikowską. Jej ślub i wesele znacznie różniło się od uroczystości brata. Także jej suknia ślubna w niczym nie przypominała tej, którą wybrała Opozda.

Różnice między strojami skomentował Daniel Jacob Dali, projektant i dziennikarz modowy.

Suknia Julii Królikowskiej – zły wybór?

Ekspert Super Expressu Daniel Jacob Dali uważa, że suknia ślubna Julii Królikowskiej była zbyt prosta i skromna, jak na taką okazję, jaką jest ślub.

Dali pochwalił krój dekoltu i dopasowaną biżuterię, ale mimo to skomentował:

– Myślę, że jeśli Julia zaczerpnęłaby rad swojej szwagierki Joanny Opozdy, która świetnie zna się na modzie, byłoby o wiele lepiej.

Warto jednak wspomnieć, że o ile wesele Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy było bardzo wystawne i w stylu glamour, o tyle Julia i jej mąż zdecydowali się na tzw. slow wedding (pisaliśmy o tym TUTAJ).

Jednym z wyróżników tego rodzaju wesela jest brak sztywnego dress code’u, obowiązuje raczej wygoda i luz w doborze stroju. Poza tym impreza działa się pod namiotem na łonie natury, więc wybór eleganckiej, ale wygodnej sukienki były zwyczajnie rozsądny.

A wam jaki styl sukni ślubnej odpowiada bardziej?

Źródło: Super Express
Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Śmierć Bartosza S. z Lubina: jest nowe nagranie z karetki
  4.