Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre wieści o córce Beaty Kozidrak. Niestety okazało się, że jej biznes podupadł przez pandemię
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 30.06.2021 11:38

Przykre wieści o córce Beaty Kozidrak. Niestety okazało się, że jej biznes podupadł przez pandemię

Beata Kozidrak
fot. TRICOLORS/East News

Córka Beaty Kozidrak przez pandemię musiała zmierzyć się ze sporymi problemami. Jej własna firma podupadła finansowo. Na szczęście Agata świetnie odnalazła się w roli menadżera swojej mamy.

Córka Beaty Kozidrak niedawno założyła własną markę odzieżową. Niestety przez pandemię w biznesie pojawił się kryzys.

Córka Beaty Kozidrak w roli menadżera

Córka Beaty Kozidrak – Agata Pietras na początku maja 2020 roku założyła własną markę odzieżową. Od zawsze interesowała się modą, często stylizowała swoją mamę – więc taka decyzja nie była zaskoczeniem.

Niestety okazało się, że przez pandemię jej biznes przeszedł poważny kryzys. W takiej sytuacji Agata musiała znaleźć dodatkowe zajęcie.

Jak donosi WP, Agata Pietras pełni rolę dyrektora artystycznego w zespole mamy. Co więcej, uczy się także pracy menadżera od swojego taty, który jest w tej dziedzinie specjalistą.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Pięknie wszyscy współpracują, a Andrzej cieszy się, że Agata tak dobrze sobie radzi – podsumowała Beata Kozidrak w rozmowie z Rewią.

Jak widać, Agata wybrała nieco inną ścieżkę niż jej mama i siostra Katarzyna Pietras. Dla niej dużo ciekawsze niż śpiewanie okazało się to, czym od lat zajmuje się jej tata – bycie menadżerem.

Gratulujemy zarówno Agacie, jak i całej rodzinie i życzymy wielu wspólnych sukcesów!

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Agata Pietras (@agatapietras)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Agata Pietras (@agatapietras)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Kobieta.wp.pl