Lelum.pl

Instagram/kurdejszatan

Przykre wieści o małżeństwie Barbary Kurdej-Szatan. Wyszło, co działo się za zamkniętymi drzwiami ich domu

27 Listopada 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Historia miłości Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana przypomina gotowy scenariusz na film. Niestety, między zakochanymi nie zawsze było kolorowo. Jak wygląda relacja między małżonkami i kiedy doszło do ich pierwszego spotkania?

Historia miłości Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana przypomina gotowy scenariusz na film. Niestety, między zakochanymi nie zawsze było kolorowo. Jak wygląda relacja między małżonkami i kiedy doszło do ich pierwszego spotkania?

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał poznali się podczas prób wokalnych w Gliwickim Teatrze Muzycznym, gdzie obydwoje ubiegali się o role w spektaklu „Hair”. Później jednak aktorka zrezygnowała z udziału w sztuce, ale pojawiła się na premierze, aby wspierać kolegów. Rafał Szatan wspomina ich pierwsze spotkanie.

Historia miłości Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana

Barbara Kurdej-Szatan zwróciła uwagę na swojego przyszłego męża podczas premiery spektaklu „Hair”. Gwiazda od razu zauważyła, że chłopak jest niesamowicie utalentowany i charyzmatyczny. A jak Rafał Szatan wspomina swoje pierwsze spotkanie z Basią Kurdej-Szatan?

-To był moment, kiedy pierwszy raz zwróciliśmy na siebie uwagę. W teatrze mieliśmy pokoje gościnne, gdzie wszyscy nocowali, więc wieczorem całą gromadą siedzieliśmy i rozmawialiśmy. A potem Basia przyjechała na premierę i wtedy już zapamiętałem ją bardzo mocno. Pomyślałem: „Kurde, fajna jest”. I bardzo się cieszyłem, że przyjechała na premierę, kiedy ja grałem, bo mieliśmy dwie obsady aktorskie — wyznał Rafał Szatan

Niestety, okazało się, że trzy lata młodszy wokalista ma dziewczynę, więc Barbara Kurdej-Szatan porzuciła plany bliższego poznania chłopaka. Ich relacja odnowiła się dopiero po kilku miesiącach, gdy Rafał Szatan zdobył numer aktorki i zaproponował jej spotkanie. Para udała się razem do aquaparku.

Już pięć miesięcy po pierwszej randce zakochani zaręczyli się, a po roku oczekiwali na przyjście na świat ich pierwszego dziecka. Dopiero po urodzeniu Hani zaczęło się dla nich prawdziwe życie i pierwsze problemy.

-To wszystko toczyło się swoim rytmem, nawet się nad tym nie zastanawiałam. Dopiero potem – tak naprawdę kiedy urodziła się Hania – pojawiły się różne zgrzyty. Zaczęło się prawdziwe życie. To było docieranie, ale ja dopiero wtedy zaczęłam mieć takie myśli: „Czy dobrze zrobiliśmy, czy pasujemy do siebie, czy nie? Czy tak samo patrzymy na świat, czy nie?” – wyznała Barbara Kurdej-Szatan

Całe szczęście, mimo wybuchowych charakterów Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał, są w stanie się dogadać i zbudować udane małżeństwo. W 2020 roku para doczekała się drugiego dziecka — syna Henryka. Zakochani bardzo długo starali się o malucha, z powodu problemów zdrowotnych aktorki. Barbara Kurdej-Szatan cierpi na boreliozę, która przyczyniła się do trudności z zajściem w ciążę.

Źródło: plotek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Ruszyły najlepsze promocje roku. Warto się pospieszyć
2. Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Edyta Górniak zaśpiewa dla papieża. TVP już się szykuje
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Ivan Komarenko cieszy się sielskim życiem w Rosji, a w komentarzach chryja. Wystarczyło jedno zdanie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Joanna Opozda wydała oświadczenie. Jej prywatne nagrania i zdjęcia trafiły do sieci, była w dramatycznym stanie
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Papież Franciszek znalazł się w szpitalu. Watykan właśnie zabrał głos
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Fizjoterapeuta właśnie przekazał, co ze zdrowiem Marty Kubackiej
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Smutne wieści z rodziny Maryli Rodowicz. Artystka nie będzie miała wnuków zbyt szybko, niestety
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]