Robert Janowski i jego żona Monika od 12 lat są ofiarami prześladowań stalkerki dziennikarza. Kobieta zapewnia, że zrobi wszystko, aby rozdzielić prezentera i jego ukochaną. 

Stalkerka Roberta Janowskiego od 12 lat nie daje spokoju dziennikarzowi i jego żonie. Kobieta nie tylko wysyła gwiazdorowi prezenty, ale też planuje, jak pozbyć się jego ukochanej. Monika Janowska jest przerażona całą sytuacją.

Robert Janowski od 12 lat jest prześladowany przez stalkerkę

Jak przyznał sam Robert Janowski podczas rozmowy z portalem Gazeta.pl, stalkerka twierdzi, że była z dziennikarzem od dłuższego czasu, a okres 12 lat, kiedy trwają jej prześladowania, to czas ich separacji. Były prowadzący program muzyczny „Jaka to melodia?” codziennie dostaje niepokojące maile, wiadomości i telefony od kobiety. Przyznał, że otrzymał od niej także kilka intymnych prezentów.

Żona Roberta Janowskiego — Monika — jest przerażona całą sytuacją. Ukochana dziennikarza wyznała, że wielokrotnie próbowali zmieniać numer telefonu, a nawet miejsce zamieszkania, aby uwolnić się od stalkerki. Za każdym razem kobiecie udawało się zdobyć nowe informacje na temat małżeństwa. Doszło nawet do tego, że partnerka gwiazdora boi się o własne życie.

– Zmieniliśmy numer telefonu — zna nowy, zmieniliśmy adres zamieszkania — również tutaj nas znalazła. A naprawdę, proszę mi wierzyć, mało kto wie, dokąd się przeprowadziliśmy. Jestem przerażona. Po zmroku nie wychodzę sama za furtkę.  To może brzmieć śmiesznie, że fanka mojego męża chciała mnie przejechać rowerem, ale biorąc pod uwagę, z jaką prędkością jechała, to myślę, że obie byśmy się porządnie poturbowały, gdyby we mnie uderzyła — wyznała Monika Janowska w rozmowie z portalem Gazeta.pl

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Robert Janowski i jego żona zgłosili sprawę na policję, ale funkcjonariusze poinformowali ich, że sami muszą złapać stalkerkę. Gdy udało im się tego dokonać, kobieta trafiła do więzienia, a para na krótko mogła cieszyć się spokojem. Pomimo zakazu zbliżania się do Roberta Janowskiego i jego ukochanej, stalkerka wciąż umieszcza w ich skrzynce pocztowej listy z groźbami pozbycia się Moniki. 

Źródło: kultura.onet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  Fryzjerka miała już dość. Na drzwiach salonu wywiesiła kartkę z pilną prośbą
  2.  Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
  3.  Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci