Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre wieści o zdrowiu Alicji Piasecznej. Andrzej i jego partner przechodzą trudne chwile
Michał Fitz
Michał Fitz 27.01.2023 10:13

Przykre wieści o zdrowiu Alicji Piasecznej. Andrzej i jego partner przechodzą trudne chwile

fot. KAPiF

Andrzej Piaseczny stroni od celebryckiego życia. Zamiast tego woli mieszkać z dala od stolicy, w spokojnej miejscowości z partnerem i swoją mamą. Ostatnio tę sielankę zaburzył jednak stan zdrowia rodzicielki wokalisty.

Kochający syn oczywiście nie mógł nie zająć się swoją ukochaną mamą. Co się stało?

Andrzej Piaseczny odebrał mamę ze szpitala

Andrzej Piaseczny jest znany z tego, że informacje prywatne skrupulatnie dozuje mediom i opinii publicznej. Jak można było przypuszczać piosenkarz sam nie chwalił się tym, co działo się z jego mamą, bo nie było mu to do niczego potrzebne. Wiadomość podało czasopismo „Rewia”.

Źródło poinformowało, że mama Andrzeja podupadła na zdrowiu i z konieczności musiała przejść operację. Ta rzekomo się udała, a syn teraz opiekuje się wracającą do zdrowia mamą. Nie sprecyzowano jednak, co dokładnie wymusiło operację 85-letniej kobiety.

Andrzeja Piasecznego w trudnych chwilach wspiera jego partner. Gdy zamartwia się chorobą mamy, może liczyć na pomoc bliskiej mu osoby.

Andrzej Piaseczny o relacji z mamą

Andrzej Piaseczny w jednym z wywiadów jakiś czas temu opowiadał o swojej relacji z mamą. Wyjaśnił wtedy, że nie oddał jej do żadnego domu spokojnej starości, a zajmuje się nią w domu, bo uważa, że jest jej to winny za to, jaką opieką ona obdarzyła go w dzieciństwie.

Przyznał, że każdego dnia pielęgnuje relacje z mamą drobnymi, acz wymownymi gestami. Ich dzień nie zaczyna się od śniadania, a od wymiany czułości i przytulania. Trudno w takim domu nie czuć, że wszystko będzie dobrze i tego wracającej do zdrowia Alicji Piasecznej życzymy.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa

Źródło: o2/ Rewia